Dovolená Lara - Turecko 2017

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
Lara Family Club
29. 8. (Út) - 5. 9. 2017 (Út)
Invia.cz: Lara Family Club
last minute
8 dní
Letecky
Ultra All inclusive
Fame Residence Lara Spa
28. 8. (Po) - 11. 9. 2017 (Po)
Invia.cz: Fame Residence Lara
-4%
právě zlevněno
last minute
15 dní
Letecky
All inclusive
28. 8. (Po) - 10. 9. 2017 (Ne)
Invia.cz: Fame Residence Lara
last minute
14 dní
Letecky
Vídeň
All inclusive
29. 8. (Út) - 8. 9. 2017 (Pá)
Invia.cz: Fame Residence Lara & Spa
-20%
výhodné
last minute
11 dní
Letecky
All inclusive

Turecko - Lara

Lara je spíše, než za samotné turecké město, považována pouze za městkou část, která je charakteristická hotelovými komplexy. V tomto menším letovisku najdete nespočet opravdu luxusních hotelů, které vám nabídnou plnohodnotnou dovolenou plnou odpočinku.

Mnohé turisty lákají především nádherné písčité pláže s příměsí oblázků a průzračně čisté moře. Koupání, odpočinek a vodní sporty si tak v této destinaci skutečně užijete. Díky téměř blankytné vodě si nesmíte nechat ujít prozkoumávání podmořské hladiny. V nabídce však najdete i další vodní sporty. Využít můžete také některé organizované zájezdy například za Dudenskými vodopády, za nimiž se nachází okouzlující jeskynní systém.

Máte-li rádi nakupování, pak zaručeně zavítejte také do nákupního střediska Lara Beach Shopping Center, ze kterého jistě nepřivezete pouze suvenýry svým blízkým. Na své si zde přijdou i milovníci bujarého nočního života. Díky bohatému večernímu programu klubů, barů a restaurací je část Lara považována za turecký Las Vegas. Těšit se tak můžete na nejrůznější show, místní speciality a koktejly, které vám zpříjemní večery.