Ocean Varadero El Patriarca - Varadero, Kuba
Ocean Varadero El Patriarca
Kuba | Varadero
27 zájezdů od 33 676 Kč do 68 590 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Ocean Varadero El Patriarca

Pláž - Písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Poloha - Nově otevřený hotel v roce 2012 se nachází přímo u pláže, obklopen ekologickou rezervací, ve vzdálenosti 8 kilometrů od staré části střediska Varadero, 34 kilometrů od letiště ve Varaderu a 140 kilometrů od města Havana.

Sport a zábava - Tenisové a multifunkční hřiště, vodní sporty na pláži, divadlo, diskotéka, masáže, sauna a posilovna. Možnost golfu na nedalekém hřišti cca 5 km od hotelu za speciální ceny.

Tipy pro správnou volbu - pro náročnou klientelu | vhodné pro hráče golfu | klidné prostředí

Vybavení hotelu - Otevřená moderní hala s recepcí, obchody, dva bazény pro dospělé a děti, hlavní bufetová restaurace, tři restaurace s obsluhou, několik barů, dokonale vybavené lázeňské centrum, denní a večerní animační programy, dětský klub, internet za poplatek a lékařská služba.

Pokoje - Deluxe pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti mají plazmový televizor, klimatizaci, minibar, trezor, koupelnu s vanou, samostatnou sprchou a telefonem, kávovar, žehličku a žehlicí prkno, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. K dispozici jsou i pokoje deluxe privilege a privilege junior suite větších rozměrů pouze pro dospělé. Klienti v pokojí privilege mají vlastní restauraci, bazén, recepci, slevu v lázních a řadu dalších výhod.

Střediska

Původní malá vesnička z roku 1887, vyrábějící pouze sůl, se v současné době rozrostla do největšího turistického střediska na Kubě. Na poloostrově nazývaném Hicacos o délce 19 kilometrů bylo postaveno více než 30 moderních hotelů, nabízejících nejlepší služby. Nej delší a nejširší pláž o délce 12 kilometrů s bělostným pískem a blankytně modrým mořem je jednou z nejkrásnějších v celé karibské oblasti a je stále více vyhledávána turisty z celého světa.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Varadero El Patriarca nabízí

Ocean Varadero El Patriarca
od 33 676 Kč
Ocean Varadero El Patriarca
od 34 490 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: