Crystal Rocks Bungalows Famagusta - Famagusta, Kypr
Crystal Rocks Bungalows Famagusta
Kypr | Famagusta
Průměrné hodnocení hotelu:
66%
29 zájezdů od 11 490 Kč do 18 990 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Crystal Rocks Bungalows Famagusta

Příjemný hotelový komplex s menším vlastním aquaparkem ležící na hezké písečné pláži v severní části Kypru patřícímu Turecku. Ideální volba především pro rodiny s dětmi.

Poloha - Menší hotelový komplex se 62 pokoji ležící ve velmi hezké zahradě ve vzdálenosti cca 15 km od hezkého přístavního města Famagusta v severní části Kypru patřící Turecku. Hezká písečná pláž se nachází hned před hotelem, v moři mohou být místy kameny. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 60 km.

Ubytování - Pokoje typu bungalovů jsou jednodušše, ale účelně a příjemně zařízeny. Pokoje s centrálně řízenou klimatizací mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, ledničku, minibar a internetové připojení (WiFi) je za poplatek. Většina pokojů má terasu nebo balkón. Vilky, které jsou na vyžádání, jsou s možností ubytování až pěti osob, minimální obsazenost u vilek jsou tři dospělé osoby. Vybavení vilek je stejné jako u standardních pokojů.

Vybavení - Hotel rodinného typu se skládá z hlavní budovy, ve které se nachází menší recepční hala se směnárnou, lobby bar, hlavní restaurace, bar s panoramatickým výhledem na okolí. V zahradě jsou umístěny jedno a dvoupodlažní bungalovy. Hotel má celkem 3 bazény, dva bazény (jeden s malou skluzavkou vyhrazený pro menší děti) jsou součástí menšího hotelového aquaparku. Slunečníky a lehátka na pláži a u bazénu jsou zdarma.

Stravování - Snídaně jednodušší bufetObědy jednodušší bufetVečeře jednodušší bufet

All inclusive - Snídaně, oběd, večeře formou bufetového stravování v hlavní restauraci, vybrané rozlévané místní nealkoholické a alkoholické nápoje v hotelem určených restauracích ve vymezené časy. All inclusive nezahrnuje nápoje v lahvích, džusy z čerstvého ovoce, dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje, zrmrzlinu, speciální druhy kávy (kapučino apod.)

Poloha

v centru města Kyrenia, 40 km od mezinárodního letiště Ercan, nákupní možnosti a restaurace v pěší vzdálenosti od hotelu

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Crystal Rocks Bungalows nabízí

Crystal Rocks
od 11 990 Kč
Crystal Rocks
od 11 490 Kč
Hotel Crystal Rocks
od 11 990 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: