Salamis Bay Conti Hotel - Famagusta, Kypr
Salamis Bay Conti Hotel
Kypr | Famagusta
Průměrné hodnocení hotelu:
81%
36 zájezdů od 12 980 Kč do 30 690 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Salamis Bay Conti Hotel

Hotel je velmi žádaný a oblíbený díky svým kvalitním službám a bohatému programu all inclusive. Doporučujeme pro dospělé klienty, ale i pro rodiny s dětmi vyhledávající aktivní dovolenou.

Poloha - Rekonstruovaný hotelový komplex leží ve vzdálenosti cca 10 km od letoviska Famagusta, od letiště Ercan v hlavním městě Lefkosa je hotel vzdálen cca 50 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou ve městě Famagusta. Menší písečná pláž se nachází přímo před hotelem, v moři mohou být místy kameny a oblázky. Na vyhrazené části pláže jsou lehátka a slunečníky zdarma. Hotel zajišťuje za poplatek pravidelnou dopravu do letoviska Famagusta.

Ubytování - Příjemně zařízené pokoje se nacházejí v hlavní hotelové budově a v dvoupodlažních vilkách umístěných v zahradě u bazénu. Většina pokojů má balkon či terasu. Pokoje s individuálně regulovatelnou klimatizací mají koupelnu s vanou či sprchou a WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT, trezor (za poplatek), minibar/ledničku (za poplatek), internetové připojení (WiFi).

Vybavení - V hotelovém areálu s 333 hotelovými pokoji a s 54 vilkami umístěnými v zahradě se nachází vstupní hala s recepcí a směnárnou, lobby bar, hlavní restaurace s terasou, bar u bazénu, noční klub, velký bazén, dětský bazén, posilovna, 3 tenisové kurty, stolní tenis, vnitřní bazén, spa centrum, sauna, masáže, minimarket, internetový koutek, kasino. Slunečníky a lehátka jsou u bazénů zdarma. Hotel pravidelně organizuje animační programy pro děti i dospělé.

Stravování - Snídaně bufetovéObědy bufetovéVečeře bufetové

All inclusive - Snídaně, obědy a večeře formou bufetového stravování, pozdní snídaně a snacky, rozlévané alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje místní výroby ve vymezené časy v hlavní restauraci a ve vybraných barech od 10 h do 24 h. All inclusive nezahrnuje nápoje v lahvích a plechovkách, dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje, džusy z čerstvého ovoce, nápoje z minibaru, speciální druhy kávy (kapučíno, turecká káva apod.).

Poloha

rekonstruovaný hotelový komplex leží ve vzdálenosti cca 8 km od letoviska Famagusta, od mezinárodního letiště Ercan v hlavním městě Lefkosa je hotel vzdálen cca 50 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou ve městě Famagusta. Menší písečná pláž se nachází přímo před hotelem, v moři mohou být místy kameny a oblázky. Na vyhrazené části pláže jsou lehátka a slunečníky zdarma. Hotel zajišťuje za poplatek pravidelnou dopravu do letoviska Famagusta.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Salamis Bay Conti Hotel nabízí

Hotel SALAMIS BAY CONTI RESORT
od 12 980 Kč
Salamis Bay Conti
od 16 490 Kč
Hotel Salamis Bay Conti Resort
od 16 490 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: