Costa Calma od 16 935 Kč
Zobrazit zájezdy

Fuerteventura z Prahy na 8 dní v luxusním hotelu s polopenzí za 13 490 Kč! Sleva 48 %!

Costa Calma (R2 Rio Calma 4*)
za 13 490 Kč
prodejce Invia.cz
termín 21. 2. - 28. 2. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Fuerteventura z Prahy na 8 dní v luxusním hotelu s polopenzí za 13 490 Kč! Sleva 48 %!

Hotel R2 Rio Calma se nachází v oblíbené lokalitě Costa Calma na ostrově Fuerteventura. Pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 15 minut chůze od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem příjemných 24 °C a teploty vody kolem 21 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení resortu: vstupní hala s recepcí, výtahy, WiFi na recepci zdarma, restaurace, bary, obchody, půjčovna aut, 2 bazény (dětský, vyhřívaný, s mořskou vodou), terasa s lehátky a slunečníky zdarma.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, TV, klimatizace, trezor a minibar za poplatek.

Fuerteventura, druhý největší ostrov z Kanárských ostrovů, vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi a průzračným mořem. Je to pouštní ostrov s údajně nejkrásnějšími plážemi. Můžete si užívat relax na pláži, vyrazit na cyklo výlet nebo si dát do těla při vysokohorském výšlapu. Na Fuerteventuře si vybere vskutku každý.

Tipy na výlety: národní park Dunas de Corralejo s písečnými dunami a sopkou Montaňa Roja, hřeben Gran Valle, vrcholy Pico de Zarza a Fraile, vesnička Cofete, pláž Playa de Sotavento, ostrůvek Lobos, nedotčené pláže na poloostrově Jandía, rybářská vesnička Ajuy, krajkářské město Lajares.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů