Paganella od 2 646 Kč
Zobrazit zájezdy

Lyžovačka v Itálii na 5 dní za 3 990 Kč! Doprava, skipass a polopenze již v ceně!

Paganella (Hotely Paganella ***)
za 3 990 Kč
prodejce České kormidlo
termín 1. 4. – 5. 4. 2019
doprava Autobusem z Prahy, z Brna
strava s polopenzí
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Lyžovačka v Itálii na 5 dní za 3 990 Kč! Doprava, skipass a polopenze již v ceně!

Lyžařské středisko Paganella se nachází přímo v srdci Brentských Dolomit v blízkosti Trenta. Jde o jedno z nejmodernějších lyžařských středisek v Itálii. Čeká na vás 50 km sjezdových tratí, snowpark Dosson i běžecké tratě.

Cena zahrnuje: ubytování v 3* hotelu s polopenzí, skipass pro oblast Paganella na 3 dny, doprava autobusem z Prahy, Brna i dalších měst.

Dolomity jsou známy svou úžasnou, nespoutanou přírodou. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha ferrat, cyklo výletů vysokohorských výšlapů i kratších výletů a v zimní sezóně je to výborná volba pro milovníky lyží, snowboardu a veškerých zimních sportů.

Po lyžovačce můžete navštívit například relaxační svět AcquaIN v nedalekém Andalu, nebo podniknout odpočinkové procházky kolem jezera.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů