Györ od 449 Kč
Zobrazit zájezdy

Maďarsko - lázně Győr! Na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 799 Kč!

Györ (Hotel Bolero 3*)
za 2 799 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od dnes do 20. 12. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Maďarsko - lázně Győr! Na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 799 Kč!

Hotel Bolero se nachází v centru lázeňského městečka Győr. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. Měna - Maďarský forint. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování formou polopenze, welcome drink pro dva, parkování.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, terasa, zahrada, venkovní posezení, úschovna zavazadel, půjčovna kol. Pokoje s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením.

Maďarsko je známo největším množstvím termální a pramenité vody na světě. Chcete-li během pobytu v lázních i poznávat a cestovat, nabízí se tu mnoho možností v podobě zámků, hradů, muzeí, jezer a cyklo výletů. 

Tipy na výlety: samotné starobylé město Győr, jezero Tisza, Balaton, Velká maďarská nížina, vodní svět Szigetközu, Pannonhalmská pahorkatina, Benediktinském kostelu svatého Ignáce z Loyoly, vrch Káptalan-domb, Archa úmluvy, náměstí Városház.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů