Györ od 539 Kč
Zobrazit zájezdy

Maďarsko - lázně Győr! Na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 799 Kč!

Györ (Hotel Bolero 3*)
za 2 799 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od dnes do 20. 12. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Maďarsko - lázně Győr! Na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 799 Kč!

Hotel Bolero se nachází v centru lázeňského městečka Győr. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. Měna - Maďarský forint. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování formou polopenze, welcome drink pro dva, parkování.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, terasa, zahrada, venkovní posezení, úschovna zavazadel, půjčovna kol. Pokoje s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením.

Maďarsko je známo největším množstvím termální a pramenité vody na světě. Chcete-li během pobytu v lázních i poznávat a cestovat, nabízí se tu mnoho možností v podobě zámků, hradů, muzeí, jezer a cyklo výletů. 

Tipy na výlety: samotné starobylé město Győr, jezero Tisza, Balaton, Velká maďarská nížina, vodní svět Szigetközu, Pannonhalmská pahorkatina, Benediktinském kostelu svatého Ignáce z Loyoly, vrch Káptalan-domb, Archa úmluvy, náměstí Városház.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů