Agadir od 8 869 Kč
Zobrazit zájezdy

Maroko z Mnichova s polopenzí za 3 462 Kč!

Agadir (Tagadirt Appart-Hot 3*)
za 3 462 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 26. 1. - 2. 2. 2019
doprava Letecky z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Maroko z Mnichova s polopenzí za 3 462 Kč!

Hotel Tagadirt Appart-Hot se nachází v turisticky nejznámějším letovisku Agadir. Písčitá pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Restaurace a různé obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 20 °C a teploty vody kolem 18 °C. Měna - Marocký dirham. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení pokoje: klimatizace, koupelna s vanou, WC, fén, TV, telefon, trezor na pokoji, balkon nebo terasa, kuchyňka s ledničkou, ústřední topení.

Vybavení hotelu: restaurace, bary, bazén, opalovací terasa, lékařská služba, dětské hřiště, prádelna, Wi-Fi, směnárna, miniklub, minigolf.

Agadir je nazýván "Perlou marockého pobřeží". Celé jeho cca 10 km dlouhé pobřeží lemuje písčitá pláž. Kolem pláže se táhnou pěší promenády ideální pro večerní procházky nebo raní jogging. 

Tipy na výlety: pevnost Kasbah, rybářský přístav v Agadiru, trh Souk El Had, centrum surfařů Tamri, skalnaté údolí Paradise Valley, pohoří Atlas.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů