Playa del Carmen od 41 000 Kč
Zobrazit zájezdy

Mexiko z Mnichova na 8 dní s plnou penzí za 22 470 Kč!

Playa del Carmen (El Tukan Hotel & Beach Club 3*)
za 22 470 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 13. 1. 2019 - 20. 1. 2019
doprava Letecky z Mnichova
strava s plnou penzí
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Mexiko z Mnichova na 8 dní s plnou penzí za 22 470 Kč!

El Tukan Hotel & Beach Club leží v oblasti Playa del Carmen v Mexiku. Playa del Cramen je oblíbená především pro svoji uvolněnou a neformální atmosféru. Písečná pláž je vzdálena cca 500 m od hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teplota vody kolem příjemných 26 °C. Měna - Mexické peso. Časový posun - 7 hodin.

Vybavení hotelu: restaurace, bary, Wi-Fi, obchody, zahrada, hřiště, parkoviště a garáže, prádelna, kadeřnictví, pokojová služba, bazén, bankomat.

Vybavení pokoje: klimatizace, ventilátor, koupelna (toaleta, sprchový kout a vířivá vana, fén), balkón, sejf, minibar, varná konvice, kávovar, sada na žehlení, připojení k internetu, telefon, televize a WiFi.

Tipy na výlety: mayské pyramidy El Rey, vyhlídka Torre Escénica, plavání s delfíny v Daulphinaris Cancún, večeře na historické pirátské lodi Captain Hook, cancúnské bleší trhy, nejkrásnější pláže se nachází na severním cípu Cancúnu, Riviera Maya, šnorchlování a potápění na druhém největším bariérovém útesu na světě, golfové hřiště Playcar, ostrov Cozumel, mayské naleziště Coba.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů