Nea Vrasna od 3 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Chalkidiki z Prahy v srpnu na 10 nocí/ 11 dní s polopenzí za 12 960 Kč!

Nea Vrasna (Studio Nitsa 3*)
za 12 960 Kč
prodejce Invia.cz
termín 4. 8. - 14. 8. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Řecko: Chalkidiki z Prahy v srpnu na 10 nocí/ 11 dní s polopenzí za 12 960 Kč!

Studio Nitsa se nachází v letovisku Nea Vrasna (Chalkidiki) v Řecku. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení apartmánů: koupelna s WC, balkon, kuchyňský kout, rozkládací pohovka, TV, Wi-Fi připojení, klimatizace za poplatek (cca 5 euro/den).

Chalkidiki, řecký poloostrov, který je tvořen třemi výběžky a omýván Egejským mořem. Nejen milovníci antické historie si zde přijdou na své. Chalkidiki nabízí také romantické zátoky a průzračné moře. Rodiny s dětmi potěší pozvolný vstup do moře a mladé noční život. O současné situaci si můžete přečíst také zde.

Tipy na výlety: Thessaloniki, bájný Olymp, hora Athos, pevnost Prosforio, kláštery (Megasti lavra, Vatopedi, Iviron a Chilandar), ostrov Thassos, město Larissa.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů