Řecko od 5 669 Kč
Zobrazit zájezdy

Řecko: Chalkidiki z Prahy v srpnu na 10 nocí/ 11 dní s polopenzí za 12 960 Kč!

Nea Vrasna (Studio Nitsa 3*)
za 12 960 Kč
prodejce Invia.cz
termín 4. 8. - 14. 8. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Řecko: Chalkidiki z Prahy v srpnu na 10 nocí/ 11 dní s polopenzí za 12 960 Kč!

Studio Nitsa se nachází v letovisku Nea Vrasna (Chalkidiki) v Řecku. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu. Restaurace, bary a obchody jsou dostupny v okolí hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - euro. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení apartmánů: koupelna s WC, balkon, kuchyňský kout, rozkládací pohovka, TV, Wi-Fi připojení, klimatizace za poplatek (cca 5 euro/den).

Chalkidiki, řecký poloostrov, který je tvořen třemi výběžky a omýván Egejským mořem. Nejen milovníci antické historie si zde přijdou na své. Chalkidiki nabízí také romantické zátoky a průzračné moře. Rodiny s dětmi potěší pozvolný vstup do moře a mladé noční život. O současné situaci si můžete přečíst také zde.

Tipy na výlety: Thessaloniki, bájný Olymp, hora Athos, pevnost Prosforio, kláštery (Megasti lavra, Vatopedi, Iviron a Chilandar), ostrov Thassos, město Larissa.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů