Jindřichův Hradec od 1 495 Kč
Zobrazit zájezdy

Romantický pobyt v Jindřichově Hradci pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 185 Kč!

Jindřichův Hradec (Penzion U Tkadlen 3*)
za 2 185 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín Od dnes do 30. 6. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Romantický pobyt v Jindřichově Hradci pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 185 Kč!

Penzion U Tkadlen se nachází v podhradí jindřichohradeckého zámku. Ubytování je situováno ve středověkých koželužských domech. Toto místo je ideální pro romantickou dovolenou i pro dovolenou s dětmi.

Vybavení penzionu: restaurace s tradiční českou kuchyní, zahradní posezení s možností grilování, pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Cena zahrnuje: ubytování na 3 dny pro 2 osoby, stravování formou polopenze, projížďka na lodičce, 50% sleva do slavné dílny gobelínů.

Tipy na výlety: zámek Červená Lhota, zámek Žirovnice, zámek Jindřichův Hradec, vodní nádrž Landštejn, Chýnovská jeskyně, rozhledna U Jakuba, Veselské pískovny, zřícenina hradu Štamberk, město Telč.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů