Jindřichův Hradec od 1 495 Kč
Zobrazit zájezdy

Romantický pobyt v Jindřichově Hradci pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 185 Kč!

Jindřichův Hradec (Penzion U Tkadlen 3*)
za 2 185 Kč
prodejce HyperSlevy.cz
termín Od dnes do 30. 6. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Romantický pobyt v Jindřichově Hradci pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 185 Kč!

Penzion U Tkadlen se nachází v podhradí jindřichohradeckého zámku. Ubytování je situováno ve středověkých koželužských domech. Toto místo je ideální pro romantickou dovolenou i pro dovolenou s dětmi.

Vybavení penzionu: restaurace s tradiční českou kuchyní, zahradní posezení s možností grilování, pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Cena zahrnuje: ubytování na 3 dny pro 2 osoby, stravování formou polopenze, projížďka na lodičce, 50% sleva do slavné dílny gobelínů.

Tipy na výlety: zámek Červená Lhota, zámek Žirovnice, zámek Jindřichův Hradec, vodní nádrž Landštejn, Chýnovská jeskyně, rozhledna U Jakuba, Veselské pískovny, zřícenina hradu Štamberk, město Telč.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů