Austrálie 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Mara
host
Mara
Vloženo: 14. ledna 2019
Poslední příspěvek: 17. ledna 2019

ahoj, dobrý den. Slyšel jsem o austrálii, že tam v přírodě celkem běžně potkáte různé nebezpečné potvory. Prý je tam hned několik druhů jedovatých pavouků. Je to pravda a vážně je nutné mít se tolik na pozoru? Odjíždíme na měsíční cestu po Austrálii a samozřejmě máme v plánu nějaké treky v přírodě. Kterých oblastí se to hlavně týká? Děkuji Marek Dařílek.

2 odpovědi
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 22. prosince 2018
Poslední příspěvek: 17. ledna 2019

Dobrý den a krásné vánoční svátky vám všem. Chtěla bych se informovat, jaké je teď v austrálii počasí - uvažovali jsme s manželem, že bychom vzali úspory a udělali si hezký výlet za zážitky. Nejspíš bychom chtěli do Sydney. Byli jste teď někdo v austrálii??? Budu vděčná za jakoukoliv zprávu. 

1 odpověď
+ odpovědět
Marcela
host
Marcela
Vloženo: 5. ledna 2019
Poslední příspěvek: 5. ledna 2019

Ahoj, nevíte někdo jak je Austrálie posunutá proti našemu času? Díky

2 odpovědi
+ odpovědět
Martina Vorlová
host
Martina Vorlová
Vloženo: 12. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 13. listopadu 2018

Krásný den, prosím Vás, je tady někdo kdo řešil tranzitní víza do Austrálie ? Letíme na Zéland a v Austrálii máme 14 hodin času, tak bychom se rádi pohybovali i jinde, než jen na letišti. Co jsem se, ale dočetla, je tom, že o tranzitní víza se dá požádat jen na konzulátu a tak uvažuji o klasických turistických vízech, které se dají vyřídit i elektronicky. Někdo nějaké zkušenosti? Jak dlouho to trvá a další tipy a rady, prosím?

1 odpověď
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy