Budapešť 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Vloženo: 26. června 2018
Poslední příspěvek: 21. ledna 2019

Jedu do Budapešti s devítiletou vnučkou - potřebovala bych vědět, jakou koupit cestovní kartu, abychom mohly jezdit veškerou MHD  - já jsem starobn důchodce + dítě 9 let. Mám dojem, že se "lítačky" prodávly i třídenní. Budu tam 5 dnů - jaké tedy koupit jízdenky - či karty.

3 odpovědi
+ odpovědět
Vloženo: 21. června 2018
Poslední příspěvek: 21. června 2018

Chystám se na dovolenou do Budapešti a tak hledám, co všechno bych měla navštívit a vidět. Našla jsem moc hezkého průvodce na http://jacestovatel.cz/media/budapest-co-navstivit-a-videt-za-pamatky , kde popisují nejdůležitější památky a hezká místa, která stojí za navštívení. Nejvíc samozřejmě vyzdvihují Budínský palác a k tomu bych se ráda zeptala, zda nevíte, jak je to s návštěvními okruhy. Kolik stojí a zda se musím nějak předem objednat? Pak bych také ráda navštívila parlament a vykoupala se i termálních lázních. Jaké lázně byste mi mohli z vlastní zkušenosti doporučit? Budu moc ráda za vaše rady. 

1 odpověď
+ odpovědět
Jana
host
Jana
Vloženo: 5. prosince 2017
Poslední příspěvek: 30. prosince 2017

Dobrý den,

na únor máme s kamarádkou v plánu vyrazit do Budapešti na odpočinkový týden do některého z wellness hotelů nebo termálů. Nikdy jsme zde nebyly a tak nemáme ani zkušenost, jaké takové zařízení by mohlo být fajn. Prosím, kde byste nám doporučili, abychom se ubytovaly? 

Děkuji, 

Jana

2 odpovědi
+ odpovědět
Lucka
host
Lucka
Vloženo: 23. října 2017
Poslední příspěvek: 5. prosince 2017

dobrý den, 

jdu si sem pro radu. rádi bychom s přítelem navštívili Budapešť, ale máme spoustu dotazů. jak je to s jazykem, se stravováním, bohužel máme alergie, s ubytováním (rozpočet není neomezený). doprava, památky, bezpečnost. díky a přeji hezký den :) Lucka

9 odpovědí
+ odpovědět
Džejna
host
Džejna
Vloženo: 21. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 27. listopadu 2017

Ahojte, s přítelem jsme se rozhodli jet vlakem do Budapeště. Ani jeden jsme tam ještě nebyli, tak se chci někoho zkušenějšího zeptat, kolik času nám zabere projít centrum. Takové to nejzajímvější a nejkomerčnější v Budapešti. Jak je ten okruh vlastně dlouhý? Potřebovala bych to vědět, ať vím na kdy objednat další vlak. Počítám do toho ještě nějaké jídlo, je tam draho? Díky za odpověď.

1 odpověď
+ odpovědět
Dáša
host
Dáša
Vloženo: 25. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 27. listopadu 2017

Zdravím vás, s kamarádkou jsme se rozhodli, že pojedeme na prodloužený víkend do Budapešti. Ubytování máme v hotelu s termály, ale nevím, zda se tam nebudeme nudit. Jsme celkem podnikavé typy. No a tak jsem četla o mnoha zajímavých podivnostech, jako třeba muzeum telefonů nebo strom Michaela Jacksona. Máte někdo typy, co bysme měli vidět? Byli jste třeba zrovna u toho stromu? Příjde mi to fakt zajímavé.  

1 odpověď
+ odpovědět
Pawla
host
Pawla
Vloženo: 24. října 2017
Poslední příspěvek: 12. listopadu 2017

čauky cestovatelé :) 

preferujeme low cost dovolené, ale stále nemůžeme najít ty pravé bomby pro cestu do Maďarska. Létáte, autobusem, vlakem nebo autem? :) ne že bysme byli limitovaní, ale čím míň, tím líp, že? :D 

2 odpovědi
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy