Cestolino.cz Diskuze Španělsko Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Vloženo: 4. ledna 2019
 

Letošní vánoční svátky jsem trávili na Tenerife v Guia de Isora v hotelu Bahia Flamingo, super dovolená, příjemný menší hotel, blízko pláže, skvělé služby, příjemný personál, jen voda v bazén u byla chladnější než v oceánu, oceán 21 stupňů, bazén 18. Určitě se sem ještě vrátíme.

0 odpovědí
+ odpovědět
Jan
host
Jan
Vloženo: 30. prosince 2018
 

Dobrý den,

Jsme naprosto nezkušení. Prosím radu, který ostrov je nejhezčí, kde se dá koupatv březnu? Které pláže doporučujete? Kde je slušné ubytování, co máte vyzkoušeno z vlastní zkušenosti? Lépe letět z Německa nebo PRG? Děkuji za rady. Jan

0 odpovědí
+ odpovědět
Jarka
host
Jarka
Vloženo: 1. prosince 2018
 

Ahoj, máte někdo zkušenosti s návštěvou národního parku Teide? Rádi bychom se sem vydali také sledovat velryby, je to náš celoživotní sen. Poradíte někdo kam přesně se vydat?

0 odpovědí
+ odpovědět
Iva
host
Iva
Vloženo: 20. září 2017
Poslední příspěvek: 26. listopadu 2018

V listopadu jedu na Tenerife a přemýšlím o návštěvě Loro Parque. Má někdo zkušenosti? Stojí to za to, nebo jde jen o předraženou zoo? Díky, Iva

15 odpovědí
+ odpovědět
Vendys
host
Vendys
Vloženo: 22. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 19. listopadu 2018

Ahoj. Máme v plánu letět o vánocích na kanáry. Máte někdo prosím zkušenosti s dovčou prosinec/leden? Zajímá mě teplota, jestli si máme přibalit i plavky :-) a jestli jsou v teplotě rozdíli mezi jrdnotlivými ostrovy. Není na nějakém třeba tepleji? Díky.

12 odpovědí
+ odpovědět
Josef K.
host
Josef K.
Vloženo: 24. října 2017
Poslední příspěvek: 14. října 2018

Dobrý den. Chceme s manželkou na jaře na Kanárské ostrovy. Chtěli by jsme ale jet někam, kde je pěkná příroda. Známí nás straší, že Kanáry jsou jen sopečné ostrovy prakticky bez přírody. Je to vážně tak? Máte někdo radu na který ostrov se vydat, aby tam bylo dobré koupání ale taky aby bylo kam chodit na pěší tůry pěknou přírodou. Díky moc.

13 odpovědí
+ odpovědět
Marcela
host
Marcela
Vloženo: 30. července 2018
 

Mám starý typ OP a manžel novější... Dohledala jsem, že místo pasu lze cestovat na všechny druhy OP, jenom nesmí mít usřihlý rožek. Ale stejně jsem taky nejistá...Nemáte někdo zkušenost??

0 odpovědí
+ odpovědět
Lukáš
host
Lukáš
Vloženo: 13. června 2018
 

Zdravím,

objednával někdo už letenku na Tenerife od Wizzu ? Vím, že tam létá Ryanair z Krakova. Nyní jsem ovšem narazil i na tuto linku z Katovic, tak váham, kterou aerolinku nakonec zvolit. Máte již konkrétní zkušenost? Hodila by se. Díky za reakci, Lukáš.

0 odpovědí
+ odpovědět
Jirka
host
Jirka
Vloženo: 30. května 2018
Poslední příspěvek: 7. června 2018

Dobrý den. Víte někdo na kolik příde převest auto trajektem z Tenerife na Gran Canaria? Budeme mít na Tenerife k dispozici auto a právě by jsme rádi udělali výlet na jeden nebo dva dny i na jiný ostrov, jen nevim jestli není zbytečný přepych vozit si tam i auto. Máte někdo zkušenosti? Děkuji.

7 odpovědí
+ odpovědět
občasný přispěvatel
Intago
Vloženo: 8. března 2018
 

Byl jsem tam už 6x, tak vím, v jak žalostném informačním stavu tam klienti jednou. V podstatě udělají skoro všecko špatně. Vracejí se skoro bílí, jen leželi u bazénu... Myslí si, že delagáti jim poradí, ale netuší, že oni vlastně ničemu nerozumí, jen chtějí prodat drahé výlety. Dívají se jen na obrázky v katalogu a to je naprosto nedostatečné.

Je to tak složitá otázka, že by se o ní dala napsat kniha. Mohli bychom si tu vyměnit názory a odpovědět na dotazy. Něco mám na http://intago.sweb.cz/Tenerife.htm ale problematika je daleko širší. Je to prostě jiný svět... Plánování není otázka pětiminutového rozhodnutí, ale mnohahodinového... A vždy se setkáme s něčím novým, dosud nepoznaným...

0 odpovědí
+ odpovědět
Adéla
host
Adéla
Vloženo: 12. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 8. března 2018

Zdravím.

S přítelem bychom chtěli vyrazit alespon na 2 měsíce (listopad-prosinec) na ostrov Gran Canaria nebo jižní část Tenerife. Věděl by někdo o nějakém ubytovaní? A jaké by byly nejlacinější letenky nejlépe z Brna ale i z Vídně nebo Prahy ? Šel by i přímý let?

Díky za jakékoliv rady a informace, je to náš sen se tam podívat a ohřát se v těchto našich zimních měsících:-)

2 odpovědi
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy