Kuba 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Josef Svoboda
host
Josef Svoboda
Vloženo: 7. ledna 2019
Poslední příspěvek: 20. ledna 2019

Prosím o radu. Letím na 10 dní na Kubu-Havana+Varadero (3+7 Ve varaderu je obyt v programu all inclusive, v havaně jen se snídaní. Nemám představu, kolik peněz cca sebou

10 odpovědí
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 11. ledna 2019
 

31. ledna odlétáme na Kubu, kde první tři dny strávíme v Havaně a potom osm dní na Varaderu. Pokud máte nějaké zkušenosti s fakultativními výlete, napište prosím. Ja lepší vést na Kubu eura, nebo dolary? Je možné vybírat peníze z bankomatů?

Děkuji Všem za jakoukoli informaci.

0 odpovědí
+ odpovědět
Martina
host
Martina
Vloženo: 11. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 4. ledna 2019

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli někdo teď neleti na Kubu popř. Přímo do Varadera, my jsme včera přiletěli a bohužel můj brácha nechal telefon v taxi a je schovaný v hotelovem trezoru,balík není možný poslat, pouze vyzvednout s plnou mocí,finanční odměna...děkuji za odpověď 

2 odpovědi
+ odpovědět
Sahrazad
host
Sahrazad
Vloženo: 4. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 11. listopadu 2018

Dobrý den, jedeme za měsíc na Kubu s malým dítětem. Nevíte někdo jaká je tam možnost koupit dětskou stravu? A je dovoleno vzít sebou nějaké přesnídávky?

6 odpovědí
+ odpovědět
Vloženo: 12. října 2018
Poslední příspěvek: 15. října 2018

Zdravím, ráda bych s rodinou vyrazila na dovolenou a tak koukám po destinacích vhodných v zimě. Na http://jacestovatel.cz/media/10-nejlepsich-tipu-kam-v-zime-na-dovolenou-k-mori jsem narazila právě na Kubu, že hlavní turistickou destinací je letovisko Varadera s dlouhou písečnou pláží a pak samozřejmě Havana. Prý ale po uvolnění vztahů s USA už to není jako dřív. Ráda bych se teda poradila, zda Kuba stojí za to nebo zda nezvolit třeba Thajsko nebo Srí lanku, kde je v zimě také báječně a za to ještě levněji. Prosím o vaše zkušenosti. Děkuju.

2 odpovědi
+ odpovědět
HonzaF.
host
HonzaF.
Vloženo: 24. září 2018
Poslední příspěvek: 12. října 2018

Dobrý den. Už delší dobu je mých snem Kuba, krásné koupání, pohoda. Myslím na to dlouho. Ale nedávno jsem se bavil se známým z práce a ten mě začal odrazovat - že prý to tam není až takové pěkné, jak se říká. Že jsou prý mnohem hezčí místa, kde bych mohl za ty peníze jet. Tak by mě zajímalo, jestli jste někdo na Kubě byl a jestli jste byli spokojení? Vyplatí se to? Budu rád za všechny zkušenosti. Nerad bych byl zklamaný. Díky.

 

 

2 odpovědi
+ odpovědět
Páta
host
Páta
Vloženo: 20. března 2018
Poslední příspěvek: 8. srpna 2018

Ahoj, máte někdo informace ohledně půjčení auta na Kubě? Na co si třba dát pozor? Díky.

4 odpovědi
+ odpovědět
Vojta
host
Vojta
Vloženo: 28. prosince 2017
Poslední příspěvek: 28. prosince 2017

Dobrý den, 

na jaře frčím směr Kuba a mám dost vítr s připojením na internet. Jede na Kubě vůbec wifi? Vždy jsem se při cestách spoléhal právě na vyhledávání na internetu v ten daný čas a na Kubu nejsou v tomto směru zrovna nejlepší preference. Samozřejmě, že pokud si to situace žádá, zajistím si veškeré info v předstihu a v ČR. Díky a sláva cestování. 

2 odpovědi
+ odpovědět
Zdeněk Š.
host
Zdeněk Š.
Vloženo: 2. října 2017
Poslední příspěvek: 29. listopadu 2017

Dobrý den rádi bychom s manželkou na Kubu na dovolenou ale nechceme za to dávat zbytečně moc peněz. Vychází třeba levněji zájezdy od německých ck odproti českým máte někdo zkušenost? Nebo myslíte že můžeme jet na vlastní pěst i kdyz neumíme moc anglicky, žena umí jen nějaké základy tak se toho trochu bojíme. Prosím poraďte

10 odpovědí
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy