Cestolino.cz Diskuze Španělsko Mallorca + Baleáry

Mallorca, Menorca, Ibiza 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Pavel
host
Pavel
Vloženo: 19. listopadu 2018
 

Ahoj, zaznamel jsem teď letenky z Berlína na Mallorcu za 2 éčka. Asi není možnost zakoupit sedadla u sebe, že? A nevíte někdo jaké tam teď bude počasí? Bude se dát vykoupat?

0 odpovědí
+ odpovědět
Vikii
host
Vikii
Vloženo: 29. července 2018
Poslední příspěvek: 7. srpna 2018

Ahoj všichni. Prosím vás, jaké je počasí na mallorce v září? Kdysi jsme tam jezdili v červnu, ale v září nevím kolik stupňů mám očekávat. Bude pořád teplo? 

3 odpovědi
+ odpovědět
Radana
host
Radana
Vloženo: 13. května 2018
 

Je tady někdo,kdo letí v září z Vídně do Cala Millor? Hotel Veronica?

0 odpovědí
+ odpovědět
Robin J.
host
Robin J.
Vloženo: 20. dubna 2018
 

Hledám pár nebo rodinu s dítětem, kteří by rádi strávili část letních prázdnin nebo i září na Mallorca.

Costa de la Calma v domku se zahradou plné pomerančovníků a mandarinek kousek od moře. Vzdálenost od letiště 24 km. Vzdálenost od moře cca 200 m. Obchody a restaurace cca 80 m. V domku 2 ložnice, zahrada a slunná terasa. Zahrada oplocena. Příjemný Relax a nádherné koupání na pláži Cala Blanca s písčitým vstupem do moře. 

Nabídky na e-mail : kral1947@seznam.cz

 

0 odpovědí
+ odpovědět
Vlasta.Kubečkov á
host
Vlasta.Kubečkov á
Vloženo: 5. února 2018
Poslední příspěvek: 6. února 2018

Dobré dopoledne. Potřebovala bych od vás poradit. Dcera mě a manželovi koupila zájezd na Mallorku a my ještě nikdy neletěli. Ale jako moc se těšíme, akorát bych potřebovala vědět jednu věc. Jak dlouho to na Mallorku letadlem trvá? Já doufám, že moc dlouho ne. Ještě nevím, jak budeme s manželem snášet letadlo obecně. Děkuju za informace!!!

2 odpovědi
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 8. října 2017
Poslední příspěvek: 1. února 2018

Zdravím, potřebovala bych poradit. Jedeme s přáteli na Mallorcu, uvažovali jsme třeba nad oblastí Sa Coma. Chtěla bych někde,kde je krásná písečná pláž, ale aby to nebylo daleko od barů nebo nějaké diskotéky. Chtěli bysme se chodit bavit, tancovat. Víte o takovém místě v Sa Comě? Nebo je nějaká jiná oblast vhodnější? Moc díky za rady. 

7 odpovědí
+ odpovědět
Jarek
host
Jarek
Vloženo: 23. prosince 2017
Poslední příspěvek: 4. ledna 2018

Dobrý den, slyšel jsem že nejkrásnější ostrov z Baleár je Formentera. Našel jsem si ho na mapě, ale moc se o něm nemluví. Byl jste někdo? Můžete doporučit - a když tak které letovisko. Díky

3 odpovědi
+ odpovědět
Tamar
host
Tamar
Vloženo: 6. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 14. prosince 2017

dobrý de, 

ráda bych poslala děti na letní jazykovou školu, pokud možno k moři. obě děti jsou na střední škole. máte tip na nějakou na mallorce? podmínky - moře, bezpečno, kvalitní výuka hlavně behm dopoledne, česká podpora. díky a přeji příjemný vstup do pracovního týdne. 

3 odpovědi
+ odpovědět
Hvězdička
host
Hvězdička
Vloženo: 10. října 2017
Poslední příspěvek: 20. listopadu 2017

zdravím, na jaře bychom rádi s přátely vyrazili zdolat pár skal a hor na Malorcu, máte někdo podobnou zkušenost nebo byste se rád přidal? uvítáme jakékoliv info. něco jsme už pozjišťovali, ale víc hlav víc ví :) 

4 odpovědi
+ odpovědět
Luboš
host
Luboš
Vloženo: 29. září 2017
Poslední příspěvek: 20. listopadu 2017

Ahoj, má tu někdo zkušenost s Malorkou na kolech? Dá se tam jezdit hezky? Jaké tam jsou silnice? Co doprava? V jakém měsíci jste byli? Díky, Luban

6 odpovědí
+ odpovědět
Maru
host
Maru
Vloženo: 14. listopadu 2017
 

Dobrý den, s přítelem už dlouho mluvíme o náštěvě Mallorky. Oba milujeme potápění. Je tam tak hezké potápění jako třeba v Egyptě? Kam se máme vydat,abysme viděli nejzajíměvější podmořský život? Děkuji za rady.

0 odpovědí
+ odpovědět
Pavla
host
Pavla
Vloženo: 30. října 2017
Poslední příspěvek: 6. listopadu 2017

dobrý den, už dvakrát jsme byli na mallorce a pokaždé nám dojem z dovolené kazil poměrně silný vítr. je nějaká lokalita bez větru? díky. Pavla

2 odpovědi
+ odpovědět
Petra
host
Petra
Vloženo: 5. listopadu 2017
 

Dobrý, pojedeme s manželem na Mallorku a chtěli bysme jí procestovat, navštívit co nejvíce památek. Ještě sme tam nikdy nebyli, ale všichni známí říkají, že to opravdu stojí zato. Znáte nějaké hezké místa?? Máte zkušenost? Děkujeme za ochotu. 

 

 

0 odpovědí
+ odpovědět
Daniel P.
host
Daniel P.
Vloženo: 17. října 2017
Poslední příspěvek: 28. října 2017

Dobrý den. Máte někdo zkušenosti s cestou na Malorku trajektem s autem? Zajímalo by mě kolik stojí lod z Barcelony s autem. Kdy odjíždí nebo jestli jich jede víc za den. Díky. Dan.

3 odpovědi
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy