Paříž 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Pavel
host
Pavel
Vloženo: 6. listopadu 2017
Poslední příspěvek: 21. prosince 2018

Dobrý den chceme s přítelkyní strávit letošního silvestra trochu jinak a vzhledem k tomu že oba už dlouho přemýšlíme navštívit paříž tak nás napadlo právě silvestr v paříži. Byl jste tam někdo o silvestra a poradíte kam zajít a jestli je to vůbec dobrý nápad? Děkuji. Pavel.

12 odpovědí
+ odpovědět
Kamila
host
Kamila
Vloženo: 8. prosince 2018
Poslední příspěvek: 8. prosince 2018

Mátě někdo prosím aktuální info jak to tam vypadá? Samozřejmě sleduji v televizi (a upřímně mě to trochu děsí), ale chtěla bych vědět jaká je skutečná realita. Měl by se český turista bát? Měla bych tam jet před Vánoci na 4 dny. Děkuju

2 odpovědi
+ odpovědět
L.Kajenová
host
L.Kajenová
Vloženo: 23. dubna 2018
Poslední příspěvek: 29. dubna 2018

Dobrý den moc zdravíme s manželem. Prosíme vás jak se co nejlépe dostat hromadnou dopravou z Paříže do Versailles. Nechtěli bychom to při své návštěvě opomenout, je to kus historie!! Děkuji za rady. 

1 odpověď
+ odpovědět
Petra
host
Petra
Vloženo: 21. září 2017
Poslední příspěvek: 21. listopadu 2017

Kamarádka říkala že když byli s manželem v Paříži, tak chtěli na Eiffelovku a nakonec nešli, protože tam byla strašně dlouhá fronta na několik hodin. je to tam tahkle pořád? Jedem na eurovíkend na konci října a myslím že návštěva Eiffelovky k tomu patří, když jsem tam ještě nidky nebyla, ale zas nechci půl dne ze dvou dní prostát ve frontě. 

7 odpovědí
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 11. října 2017
Poslední příspěvek: 20. listopadu 2017

hezké časné ráno. chystáme se s přítelem do Paříže, sním o tom od dětství. bohužel jsme ale limotovaní časem a částečně i financemi. Stihneme si projít hlavní památky města za dva celé dny, nebo je lepší prodloužený víkend? jsou ochotní mluvit anglicky? Francouzštinu totiž neovládáme. 

7 odpovědí
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy