Cestolino.cz Diskuze Rakousko Rakousko - lyžování

Rakousko - lyžování 2019 - diskuze pro každého cestovatele

D.
host
D.
Vloženo: 11. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 12. listopadu 2018

Ahoj. Jaké máte nejoblíbenější středisko v Tyrolích? Napište prosím své zkučenosti. Jezdíme moc rádi na liže a samo že si chceme vychytat to nej.. Díky Danča

2 odpovědi
+ odpovědět
Marek
host
Marek
Vloženo: 7. září 2017
Poslední příspěvek: 19. března 2018

Přemýšlím, kam letos v zimě. Vyzkoušeli jste už více lyžařských středisek v Rakousku? Kde to bylo nejlepší a proč? (kvalita sjezdovek, ceny, množství lidí,...)

7 odpovědí
+ odpovědět
Jana
host
Jana
Vloženo: 31. prosince 2017
 

Dobré ráno, s manželem a naší 4 letou dcerkou se chystáne na lyže. S manželem umíme jezdit velice dobře a zatím jsme jezdili jen do Itálie, proto je pro nás Rakousko velká neznámá. Chci se zeptat, zda tam existují také lyžřské školy přímo na svahu. Myslíte, že je dobrý nápad tak dát dceru? Vysvětlí jí to i v jiném jazyce? Nebo ji mám přihlásit někam v Česku? Zas si říkám, že děti přecejenom tu jazykovou barieru takovou nemají.

Děkuji za všechny rady.

0 odpovědí
+ odpovědět
Jana
host
Jana
Vloženo: 5. prosince 2017
 

Zdravím vás, miluju lyžování, ale nemám ráda moc lidí na sjezdovkách. Proto se ptám, kdy a kam je nejlepší jet do Rakouska, abych se nemačkala nikde s velkým množstvím lidí?

Děkuji Jana

0 odpovědí
+ odpovědět
Lucii
host
Lucii
Vloženo: 14. října 2017
Poslední příspěvek: 20. listopadu 2017

ahojkx, chystáme se s partou do Rakouska na lyžovačku. Rada bych je ale přesvědčila na komornější středisko. Nejsem tak dobrý lyžař :(( chtějí vyrazit do Zell am See, ale radši bych neco na rakouské straně Šumavy.. nějaký tip? 

7 odpovědí
+ odpovědět
Vloženo: 14. listopadu 2014
Poslední příspěvek: 8. listopadu 2017

Chystáme se 28. 11. - 1. 12. do Rakouska na lyže. Chceme na ledovec, pojedeme autem bez cestovky. Zatím je favorit Stubaiský ledovec. Doporučíte nám ubytování v okolí? Nedaleko od nástupní stanice, jsme 4, se snídaní, večeře bychom si vařili sami. Případně jiné středisko a ubytování?

Díky.

3 odpovědi
+ odpovědět
občasný přispěvatel
Paulie
Vloženo: 20. září 2017
 

V Rakousku jsme byli v lyžařském středisku Zettersfeld a musím říct, že jsme byli nadšení. Na své si zde přijdou jak začátečníci tak milovníci prudších svahů. Ubytování můžete sehnat i na konci lanovky přímo pod sjezdovkami, takže vyjdete ze dveří, nazujete lyže a už se jede. My jsme byli ubytovaní u nějakých lidí, kteří měli vazby na bývalé Československo, takže se s nimi dalo výborně na všem domluvit. 

0 odpovědí
+ odpovědět
Milan K.
host
Milan K.
Vloženo: 20. ledna 2016
Poslední příspěvek: 7. září 2017

děkuji za info.

1 odpověď
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy