Cestolino.cz Diskuze Egypt Sharm El Sheikh

Sharm El Sheikh 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Pepa
host
Pepa
Vloženo: 15. ledna 2019
 

zdravim, od 15.7. Do 25.7. Budu ve zmíněném hotelu se synovcem. Bude tam někdo z vás? Rádi bychom potkali cesi. Dekuji za odpověď. Popřípadě janacek.josef@email.cz

0 odpovědí
+ odpovědět
Andrea
host
Andrea
Vloženo: 10. května 2018
Poslední příspěvek: 8. srpna 2018

Ahoj, letím do Sharmu, odlet v 7,30 ráno. Jak se dostanu v noci na letiště z Florence nebo z hlavního nádraží. Nejsem z Prahy a vůbec ji neznám. Poradí někdo?

8 odpovědí
+ odpovědět
Annetka
host
Annetka
Vloženo: 26. července 2018
 

Dobrý den moc váš všechny zdravím. Taky máte rádi egypt? My moc! Poprvé pojedeme do oblasti sharm el sheikh a vůbec nevím, jak to tam je se šnorchlováním. Dá se? Je tam hezký podmořský život? 

Díky moc za informace. 

Krásný den.

0 odpovědí
+ odpovědět
Jitulle
host
Jitulle
Vloženo: 17. července 2018
Poslední příspěvek: 19. července 2018

Dobrý den, prosím o radu. Mám  jet nyní na 13 dní do Egypta Sharm El Shaikh. Bohužel mě vysadila kamarádka manžel nemůže. Mám hotel booking s taxi a příslíbenou hodinu check in check out. Ale sama. Já to cítím jako špatně. Máme tam s manželem společný kontakt-egyptana, ale moc nevěřím a poprvé se bojím. Může někdo poradit? hotel Mexicana. děkuji moc spěchu 23-3.8 nebo jestli se někdo přidá přes Pegasus letenka...asi oni přijdu...bojím se.

1 odpověď
+ odpovědět
Josef
host
Josef
Vloženo: 7. května 2018
 

Dobrý den.Zajímalo by mne,jestli se tady někdo najde,kdo byl na dovolené na Sinaji v Sharm El Sheikh a jaké to tam bylo a je,jestli se pořádají celodennívýlety lodí i s obědem a za kolik,jestli jsou tam i větší trhy Souk,no prostě bych rád za každou informaci Děkuji.Josef

0 odpovědí
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy