Cestolino.cz Diskuze Velká Británie

Velká Británie 2019 - diskuze pro každého cestovatele

Kategorie

Nejnovější příspěvek: Dagmar Titzová v diskuzi poznávací zájezd Skotsko (25. října 2018)
Jarda
host
Jarda
Vloženo: 9. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 4. ledna 2019

Ahoj, chystám se na jaře do VB. Kde by mě ve VB naučili mluvit anglicky? Jak se pohybují ceny? Lze třeba i výměnou osob? Pokud máte někdo zkušenosti, budu rád.

2 odpovědi
+ odpovědět
Radim
host
Radim
Vloženo: 29. prosince 2018
Poslední příspěvek: 30. prosince 2018

Ahoj všem, existuje tady v Čr nějaká autoškola, kde se dá vyzkoušet řízení jako mají v Anglii? Jsem z toho docela nesvůj. Za jak dlouho jste do toho pronikli? Doporučili byste spíše půjčit místní auto nebo jet vlastním?

1 odpověď
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 4. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 9. listopadu 2018

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak budou moci cestovat lidé třeba s vietnamským občanstvím a s trvalým pobytem v ČR do Velké Británie po Brexitu.Bude stačit vízum a cestovní pas jako před tím? Nebo to bide úplně jinak?

2 odpovědi
+ odpovědět
Staník
host
Staník
Vloženo: 27. srpna 2018
Poslední příspěvek: 21. září 2018

Dobrý den, slyšel jsem, že jedno z nejkrásnějších měst na britských ostrovech je skotský edinurgh. Tak jsme se rozhodli pro týdení pobyt. Máme už zajištěné ubytování. Průvodce je plný všeho možného - poradíte někdo co si uršitě nenechat ujít? Rádi by jsme nějaký den vyrazili i na výlet do okolí - máte někdo doporučení? Díky moc S&S

10 odpovědí
+ odpovědět
HaryS.
host
HaryS.
Vloženo: 29. června 2018
Poslední příspěvek: 6. srpna 2018

Dobrý nevíte kolik stojí vstupní na London eye??? A kde koupit lístky? Vůbec nevím, jestli se to musí nějak dopředu, nebo až na místě. Díky za pomoc. 

2 odpovědi
+ odpovědět
Adéla
host
Adéla
Vloženo: 4. května 2018
Poslední příspěvek: 28. června 2018

Ahoj, chystáme se poprvé do Anglie (prodloužený víkend v Londýně) a chceme tam mimo jiné i za nákupy. Prý to chce vědět kde nakupovat - tak mi prosím prosaďte kdo máte jaké zkušenosti. Jaké obchody jsou nejlepší a kde nakoupím nejlevněji. Dííky

2 odpovědi
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 8. června 2018
Poslední příspěvek: 26. června 2018

dobrý den - prosím o pomoc, letím do londýna a mám vystupovat na tomto letišti. Dá se z něj nějak levně dostat do centra? Nerad bych za dopravu dával majlant to si spíš budu šetřit na jiné výdaje. Napadlo mě dokonce jet stopem? Ale nevím jestli je to úplně bezpečné. Máte zkušenosti???

4 odpovědi
+ odpovědět
Anonym
host
Anonym
Vloženo: 18. května 2018
Poslední příspěvek: 21. května 2018

dobrý den jedeme s manželkou do anglie a potřebovali bychom vědět kdy pořídit adaptér? Máme ho koupit doma nebo stačí až v anglii??? Jaký adapter je přesně třeba? Moc se v tom nevyznáme děkujeme!!!

1 odpověď
+ odpovědět

Podívejte se levné zájezdy