Jaká je délka letu na Fidži?

Vloženo: 21. září 2019
Poslední příspěvek: 22. září 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MartinMT
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
MartinMT
Jak dlouho trvá doba letu na Fidži? Chtěl bych se podívat na Korálové pobřeží. Odkud se vyplatí nejlépe letět? Jde někde let přerušit a udělat si tak stopover a vidět něco dalšího? Díky

Odpovědi 1 odpověď

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 3 lety
Kristýna
před 3 lety
@MartinMT ~ Dobrý den,
na Fidži se lítá nejčastěji přes LA, Singapur, Hong Kong, Tokio nebo Austrálii (Sydney, Brisbane, Auckland). Pokud byste rád navštívil některé z těchto měst po cestě (což vám vřele doporučuji vzhledem k délce letu), tak si zakupte letenky zvlášť. Koupila bych si nejprve letenku například do Singapuru se zastávkou na 2-3 dny a poté pokračovala na Fidži.
Doba letu se odvíjí od počtu a délky stopoveru. Většinou absolvujete 2 mezipřistání. Určitě však raději počítejte minimálně s 25 hodinami.
Z Prahy seženete většinou levnější letenky než z Vídně, ale není to pravidlem. Pokud máte jasně stanovený termín, mrkněte na letenky z obou měst a uvidíte, odkud to vychází výhodněji.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů