Egypt od 5 006 Kč
Zobrazit zájezdy

Úraz na dovolené

Vloženo: 17. října 2018
Poslední příspěvek: 11. listopadu 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Dobrý den všem, jdu si k vám pro radu. Jsme teď v Egyptě a tatínek si tu nehezky pohmoždil nohu. Samozřejmě s tím nechce nikam jít. Já mu říkám, že se nemusí ničeho bát. Máte zkušenosti s ošetřením v cizích zemích? Nejlépe konkrétně Egypt.

Odpovědi 2 odpovědi

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Bezproblémové. Ale v první řadě nikam sám nechodit, leda že by hotelový lékař prohlásil, že veškeré jednání s vaší pojišťovnou bere na sebe (není to běžné ale může se to stát).
Standartní postup máte v pokynech od pojišťovny: Zavolat na asistenční linku a sdělit jim situaci. Oni určí ke kterému lékaři máte jít, eventuelně zařídí převoz. Asistence pojišťovny by také měla schválit náročnější výkony (například zda je nutná operace).
Ve větších střediscích (typicky Hurghada) bývají specielní nemocnice pro turisty.
Zpětné proplácení lékařské péče není možné.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Ošetření v cizí zemi se nemusíte bát (mám pár zkušeností svých i ze svého okolí). Máte-li sjednané cestovní pojištění (což předpokládám), využijte asistenční služby, oni vám poradí co a jak a měli by případně pomoci také s jazykovou bariérou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů