Dovolená Ischia - Itálie 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Last minute Ischia - na procházce zahradou Evropy

Maličký ostrůvek Ischia o rozloze necelých 47 kilometrů čtverečních leží v Tyrhénském moři, nedaleko Itálie, ke které také patří. Na Ischiu, proslulé lázeňské středisko, se jezdí především léčit. Pokud vás trápí ischias, dna, revma, astma či bolesti zad, neváhejte a vyrazte na Ischiu last minute, pomůže vám to.

Ostrov Ischia je součástí Kampánského souostroví v Neapolském zálivu, od přístavu v Neapoli je vzdálen asi 33 kilometrů. Vulkanická činnost zanechala na ostrově spoustu blahodárných minerálních pramenů, gejzírů i přírodních parních lázní, za kterými sem míří návštěvníci z celého světa.

Termální parky obvykle kombinují římské sauny a bazény s termální a mořskou vodou s písečnými plážemi obklopenými subtropickou zelení. Na ostrově je typické středomořské podnebí, v letním období na vás čeká příjemné počasí s průměrnou teplotou 23 stupňů. Na Ischiu se dostanete letecky, ubytovat se na vaší dovolené můžete například v krásném čtyřhvězdičkovém resortu Park Hotel Terme Mediterraneo.

Přízvisko „Zelený ostrov" jen naznačuje, jaké přírodní krásy kouzelná Ischia ukrývá. Objevte je během výhodného zájezdu na poslední chvíli!