Dovolená Moraitika - Řecko 2019/2020

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:

Korfu Moraitika

Letovisko Moraitika leží na jihovýchodě ostrova Korfu a nachází se asi 20 km od hlavního města Kerkyry. Středisko je oblíbené především pro svou rozmanitost. Na své si zde přijdou jak milovníci sportu, tak i přírody. Za historií se pak můžete vydat do metropole Korfu.

Turisticky oblíbené letovisko Moraitika je ideálním místem pro dovolenou, na které si chcete užít dostatek zábavy v místních restauracích a barech. Atmosféra nočního života je v tomto řeckém středisku opravdu jedinečná. Pro ty, co by raději dali přednost historii a památkám před bujarými večírky, jezdí z Moratiky pravidelný autobusový spoj do hlavního města Kerkyry. Nejčastějším cílem zájezdů do této destinace jsou však písečné pláže a moře, jehož čistotu potvrzuje sezónní výskyt mořských trav. Odpočívat můžete na nejkrásnějších plážích ostrova, které se nachází poblíž letoviska Moraitika v sousední vesnici Messonghi.

Zavítáte-li do Řecka, pak si nenechte ujít národní kuchyni tohoto státu. V restauracích můžete ochutnat Tzatziki, Moussáku neboli zapečený lilek s mletým masem a bešamelovou omáčkou, či Dolmádes, což jsou vinné listy plněné rýží a bylinkami. Za tradiční pití je zde považována Metaxa, Ouzo a Retsína - řecké víno.