Dovolená Tsilivi - Řecko 2020/2021

Načítám
Načítám
Nastavené filtry:
Řecko
Tsilivi
Lesante Hotel & Spa

Lesante Hotel & Spa

90% Vynikající
1 recenze1900100
Plná penze 10 dní
Letecky

Zakynthos Tsilivi

Letovisko Tsilivi se rozprostírá na východním pobřeží ostrova Zakynthos. Od hlavního ostrovního města s letištěm je vzdálené pouhých 7 kilometrů. Tsilivi je klidnou lokalitou, která je vhodná pro trávení dovolené s dětmi. Tato perla Zakynthosu nabízí nádherně zlatavý písek, teplé azurové moře a nepřebernou nabídku vodních sportů.  

V okolí pláže jsou postaveny velké hotelové komplexy, ale i malé bungalovy a soukromé vily k pronájmu. Skvělé uvolnění poskytují taverny lemující pláž, ve kterých si vychutnáte místní víno i kulinářské speciality. Večerní romantiku zažijete při procházce po klidné pláži za svitu hvězd a zvuků šumějícího moře. Celkově je noční život v Tsilivi pestrý, ale nikoliv příliš hlučný. Vládne zde uvolněná atmosféra příjemných kaváren a restaurací. Kdo by si přál zažít větší koncentraci klubů a diskoték může vyrazit do největšího města Zakynthos nebo do vyhlášeného letoviska nočního života Laganas.

Okolí Tsilivi přímo vybízí k výletům pěšky nebo na kole po pobřežních pěšinách i okolo rozlehlých vinic a olivových hájů. Poznání historické architektury nabízí hlavní ostrovní město Zakynthos, do kterého z Tsilivi jezdí pravidelné autobusové linky.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Tsilivi?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Tsilivi (Řecko) od CK Alexandria, Dovolená.cz, FIRO-tour, Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny dovolených v oblasti Tsilivi?

Ceny začínají na 9 467 Kč, nejdražší zájezd stojí 77 190 Kč.

Z jakých typů stravy je možné vybírat?

Jaké jsou možnosti dopravy?

K dispozici je do oblasti Tsilivi doprava letecky (z Brna, z Budapeště, z Katovic, z Ostravy, z Prahy, z Wroclavi).

Jsou k dispozici nějaké slevy?

Momentálně pouze sleva first minute.

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Tsilivi hotely: Filoxenia Hotel (95%), Aqua Bay Hotel (90%), Park Hotel (90%), Lesante Hotel & Spa (89%), Azure Resort & Spa Hotel (87%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Tsilivi jsou podle cestovatelů tyto: Admiral Tsilivi Hotel, Belussi Beach Hotel, Planos Bay Hotel, Hotel Apollon, Sunny Garden Hotel.