Duni Royal Resort - Marina Royal Palace - Djuni, Bulharsko
Duni Royal Resort - Marina Royal Palace
Bulharsko | Djuni
Průměrné hodnocení hotelu:
91%
172 zájezdů od 13 490 Kč do 53 470 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Duni Royal Resort - Marina Royal Palace

Pláž - Krásná široká písečná  pláž je přímo před hotelem cca 50 metrů. Lehátka s matrací a slunečníky na pláži jsou zdarma.

Poloha - Hotel je součástí rozlehlého rekreačního areálu Klubového typu Djuni Royal Resort vybudovaného na zalesněných a travnatých svazích. Areál je tvořen hotely a vilami postavenými ve stylu moderní  a staré bulharské architektury. Leží nad přístavem v bezprostřední blízkosti krásné písečné pláže.

Sport a zábava - Dětský klub a dětské hřiště, posilovna, sauna, masáže, tenisové kurty, animační programy, lukostřelba, šipky, aerobik, plážový volejbal,  vodní sporty na pláži, a denní sportovní programy.

Tipy pro správnou volbu - Vhodné i pro náročné klienty | Sportovní i společenské aktivity | All inclusive pro dítě zdarma

Vybavení hotelu - Vstupní hala s recepcí, směnárna,  výtahy, TV kout,  lobby bar, bar u bazénu, restaurace s terasou, venkovní a krytý  bazén, dětský bazén, lázeňské centrum, obchod, WI-FI za poplatek.

Pokoje - Dvoulůžkové pokoje  s možností jedné přistýlky (rozkládací křeslo) jsou vybaveny standardním nábytkem, vlastním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC, fén) klimatizací, telefon, sejfem za poplatek, SAT TV, minibarem a balkonem.

Poloha

Nachází se nad přístavem hotelového komplexu a v bezprostřední blízkosti pláže.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Marina Royal Palace nabízí

Hotel MARINA ROYAL PALACE
od 13 490 Kč
Hotel Marina Royal Palace
od 14 170 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: