Detail hotelu Kemp Padova III

Popis -

Ostrov RAB

je jedním z nejkrásnějších jadranských ostrovů a městu Rab, mezinárodně uznávanému lázeňskému místu, se přezdívá malý Dubrovník.

Camping PADOVA III***

Leží na rozhraní letovisek Rab a Banjol, na západní straně ostrova. Je orientován do otevřeného moře, vzdálen asi 30 min. chůze od hlavního města ostrova, stejnojmenného letoviska Rab. Kemp je moderní, dobře vybavený, umístěný přímo u moře. Je zde k dispozici nákupní středisko, tržnice, prodejna potravin, dvě restaurace, cukrárna, směnárna, bankomat a prodejna suvenýrů. Dětem je k dispozici Impy Land. Pro děti i dospělé v hlavní sezóně probíhají animační programy, společná cvičení, dětský klub, vystoupení kouzelníka a aquaaerobik. Sociální zařízení v blízkosti stanů, karavanů a mobilehomů CK Victoria byla zrekonstruována. Sportovci využijí víceúčelové hřiště, děti zase svůj koutek s houpačkami, trampolínou a hřištěm. V blízkosti kempu je půjčovna skútrů, čtyřkolek, vodních atrakcí a motorových člunů (do 5 kW bez kapitánského průkazu). Pláž je polopísčitá s pozvolným vstupem do vody, vhodná i pro malé děti a starší osoby.

Wi-Fi zóna v kempu zdarma

200 m 200 m 45 HRK Zdarma 50–150 m 60 HRK Všechny Mobilehomy nepovolen Stany

200 Kč/den Karavany

200 Kč/den

Ubytování - Mobilehome Lux Victoria - Mob. 2/2+2 (WC/sprcha, klima) cca 24 m2 + terasa, pro 2-6 osob, jsou umístěny na terase, v blízkosti našich karavanů a stanů. Vzdálenost od moře a pláže je cca 50-100 m!

Karavany Adria K 2+3, stanová přístavba, pro 2-5 osob. Karavany jsou umístěny na terase, asi 50 m od pláže nebo v řidším borovém lesíku cca 150 m od pláže.

Zařízené stany jsou postaveny v řidším borovém lesíku, odděleně od ostatních návštěvníků kempu, vzdálené

80–150 m od hlavní pláže.

Stravování - vlastní

Doprava - Autobusem od 2.600,-Kč/osoba. Ceny, nástupní místa a časy odjezdů zde.

Vlastní dopravou. Doporučená trasa zde.

Fakultativní služby - Možnosti výletů: lodí (Krk, Pag, Goli Lošinj), autobusem Plitvická jezera

Fakultativní služby: půjčování sportovních potřeb (kola, čluny, míče)

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Kemp Padova III nabízí

Padova Premium Camping Resort
od 6 740 Kč
Padova Premium Camping Resort
od 9 562 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: