Detail hotelu Apartmány Kristić

Poloha - Vila se nachází ve velmi klidné části Brely - Jardula, v blízkosti nádherných oblázkovo-písčitých pláží. Vila je umístěna nad mořem a vede k ní schodiště. Od centra města je to procházkou cca 45 minut. Vila je klimatizovaná a má Wi-Fi internet.

Koupání - Vila se nachází v blízkosti nádherných oblázkovo-písčitých pláží (přístup k pláži po schodech).

Vybavení - TYP S2 a S2+1 – 2–lůžkový pokoj s možností dětské přistýlky,kuchyň přes chodbu, klimatizace, hyg. zařízení a balkon. TYP S 2a S3 strana moře – prostorný 3–lůžkový pokoj s balkonem na mořskou stranu, hyg. zařízení, klimatizace, SAT TV, kuchyňský kout. TYP S2+2 – prostorný rodinný pokoj vhodný pro 2 dospělé a 2 malé dětis velkým balkonem a výhledem na moře, hyg. zařízení, klimatizace, SATTV a kuchyňský kout. TYP A4 a A4+1 – 2–lůžkový pokoj s balkonema 3–lůžkový pokoj, hyg. zařízení, klimatizace, SAT TV a kuchyň.

Služby - Ubytování s vlastním vařením.

Speciální nabídka - SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 8% do 31.12., 6% do 31.1.

Tipy na výlety - Split, kaňon řeky Cetiny, Makarska, pohoří Biokovo, Brač.

Doprava - a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.390 Kč/os + příplatky za vybraná nástupní místa.

Poznámky - Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Apartmány Kristić nabízí

Vila Kristič
od 4 863 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: