Detail hotelu Apartmány Zelena Punta

Vybavení

velký komplex se 132 jednotkami. Recepce, restaurace s terasou, restaurace á-la-carte, kavárna, bar. Wi-fi v ceně.

Ubytování

nově, v roce 2011 rekonstruované apartmány. Velmi kvalitně zařízeny s vanou, WC, fénem, klimatizací, sat. TV, telefonem a trezorem. Kuchyňský kout (2-plotýnkový el. sporák, chladnička, mikrovlnka), jídelní kout. Balkón nebo terasa, strana k moři. Dvoupokojové mezonetové apartmány (F3F): až pro 3 osoby (cca 30 m2). Obývací ložnice s rozkl. pohovkou, 1 dvoulůžkový pokoj. Dvoupokojové mezonetové apartmány (F4G/F4H): až pro 4 osoby (F4G: cca 40 m2, F4H: cca 45 m2). Obývací ložnice s rozkl. pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj. F4H: typ Superior. Třípokojové apartmány (F5J/F5K): až pro 4 dospělé a 1 dítě (cca 50 m2). Obývací ložnice s rozkl. pohovkou pro 2 osoby, 1 dvoulůžkový pokoj. Oddělená kuchyňská/jídelní část s možností přistýlky pro dítě. F5K: typ Superior.

Poloha

na jižním cípu ostrova, na okraji městečka Kukljica (do obce s restauracemi a obchody cca 200 m) v zalesněné části ostrova. Ke skalnaté pláži, podle polohy apartmánu cca 50-150 m.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Apartmány Zelena Punta nabízí

Holiday Apartmány Zelena Punta
od 2 743 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: