Detail hotelu Falkensteiner Apartmány Petrčane

Vybavení

vkusné apartmánové zařízení se 142 apartmány. Budova s recepcí, samoobslužná restaurace, pizzerie, pekárna a malý supermarket. Bazén s lehátky a slunečníky.

Ubytování

vkusně a na vysoké úrovni zařízené apartmány rozdělené do 41 budov se 2 patry. Vana nebo sprcha, WC, fén, klimatizace, satelitní TV, telefon, wi-fi (za poplatek), trezor. Kompletně zařízená kuchyně (4-plotýnkový el. sporák, trouba, digestoř, chladnička, kávovar), terasa vybavená nábytkem nebo balkón. Dvoupokojové apartmány (F3F) pro 2 dosp. + 1 dítě (cca 45 m2): obývací ložnice s jídelním koutem a posezením, 1 pohovka na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj. Třípokojové apartmány (F5G) pro 2 dosp. + 2-3 děti (cca 45 m2): obývací ložnice s jídelním koutem a posezením, 1 pohovka na spaní, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky. Koupelna se sprchou. (1 patro). Třípokojové apartmány (F5H) pro 2 dosp. + 2-3 děti (cca 55 m2). Obývací ložnice s jídelním koutem a posezením, 1pohovka na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj. 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky. Třípokojové apartmány (F5J) pro 2 dosp. + 2-3 děti (cca 65 m2). Obývací ložnice s jídelním koutem a posezením, 1 pohovka na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj. 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky. Koupelna s vanou. Terasa v přízemí. Třípokojové mezonetové apartmány (F5K) pro 2 dosp. + 2-3 děti (cca 70 m2). Obývací ložnice s jídelním koutem a posezením, 1 pohovka na spaní. 1 dvoulůžkový pokoj. 1 pokoj se 2 oddělenými lůžky. 2 koupelny se sprchou, terasa, malá zahrada.

Poloha

v Petrčane, centrum vzdáleno cca 1,5 km. Oblázkovo písečná a kamenná pláž vzdálena cca 100 m. Zadar cca 12 km.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Falkensteiner Apartmány nabízí

Falkensteiner Apartments Petrčane
od 2 100 Kč
APARTMENTS PETRČANE
od 2 690 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: