Detail hotelu Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

PROČ K NÁM ?

PROČ K NÁM:* nebeská pětihvězdičková dovolená v Chorvatsku* rozsáhlá nabídka sportů a činnosti pro volný čas * Wellness centrum Acquapura SPA o rozloze 6000 m²

UBYTOVÁNÍ

(a) 2-lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, fén, minibar, telefon, župan, klimatizace, připojení k internetu (LAN), balkon, výhled na park (max. obsazenost 2 dospělí)(b) 2-lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, fén, minibar, telefon, župan, klimatizace, připojení k internetu (LAN), balkon, výhled na moře (max. obsazenost 2 dospělí)(c) Junior Suite (40 m2), Spr.+WC, SAT/TV, fén, minibar, telefon, župan, klimatizace, připojení k internetu (LAN), balkon, výhled na park nebo na moře (max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 12 let)(d) Senior Suite (53-60 m2), Spr.+WC, SAT/TV, fén, minibar, telefon, župan, klimatizace, připojení k internetu (LAN), balkon, výhled na moře (max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 12 let)

CELKOVÁ KAPACITA

210 pokojů - 160 2-lůžkových, 39 Junior Suite, 9 Senior Suite

STRAVA

snídaně - bufetové stoly s bio koutkem nebo polopenze - snídaně bufetové stoly s bio koutkem, večeře multi-chodové menu nebo bufet.

DÍTĚ

Jedno dítě do 2 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.Dítě zdarma platí v doprovodu 2 plně platících osob a pro ubytování v suitách.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

hotelové bazény, pláž oblázková, kamenitá (100 m)

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě polopenze začíná pobyt nástupem od 15.00 hod a snídaní v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

v ceně

POBYT SE ZVÍŘETEM

NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ

garáž 9,50 Eur/den

do 100 m od moře

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel & Spa Iadera nabízí

Iadera - Zadar
od 7 966 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: