Detail hotelu Apartmány Vesna

Cena zahrnuje - ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, parkování, internet, spotřebu energie, vody, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Fakultativní příplatky hrazené na místě - pes (na vyžádání) 4 €/den, klimatizace 5 €/den.

Příplatky - polopenze 3 590 Kč/os., polopenze dítě do 12 let (dětské menu) 2 150 Kč/os., večeře 2 490 Kč/os, večeře dítě do 12 let (dětské menu) 1 250 Kč/os., cestovní pojištění Uniqa.

Charakteristika -

třípatrový kvalitně zařízený apartmánový dům se nachází na okraji letoviska asi 450 m od historické části malebného Primoštenu. Díky své poloze ve svahu je vzdálený asi 50 m od moře a od místních oblázkových či skalnatých pláží přibližně 450 m. Vhodné pro vyznavače aktivnější dovolené.

Ubytování - Bilo 2+1 – samostatná ložnice pro 2 osoby (přistýlka v ložnici a nebo v obytné místnosti), obytná místnost s kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, klimatizace, balkon, 3. patro.

Trilo 4+1 – dvě samostatné dvoulůžkové ložnice s možností jedné přistýlky, obytná místnost s kuchyňským koutem, vlastní soc. příslušenství, klimatizace, balkon, 3. patro.

Stravování - vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo večeří. Snídaně servírované, večeře výběrem z menu v restauraci ve starém městě.

Vybavenost - parkování přímo u domu, internet, klimatizace.

Pláž - 400 m, oblázkové s pozvolným vstupem do moře.

Nástup na ubytování - sobota od 14 h.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Apartmány Vesna nabízí

Primošten / Apartmánový Dům Vesna
od 1 290 Kč
Apartmánový dům Vesna
od 3 877 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: