Detail hotelu Wellness Hotel Babylon

Vybavení

velmi vkusně zařízený hotel se 410 pokoji. Hotelová hala s posezením, internetový koutek, letní terasa, atriová restaurace, 5 výtahů. Přímý přístup do Centra Babylon Liberec.

Ubytování

moderně a vkusně zařízené pokoje se sprchou nebo vanou, WC, fénem, telefonem, kabelovou TV, rádiem, minibarem, trezorem a klimatizací. Jednolůžkové pokoje (A1A): dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou. Dvoulůžkové pokoje (A2A). Třílůžkové pokoje (A3A/B3A). Rodinné pokoje (A4A): dvoulůžkový pokoj navíc s ložnicí nebo 2 dvoulůžkové pokoje vedle sebe (některé s propojovacími dveřmi). Rodinné pokoje (1 místnost) (A4B): pro 3-4 os., pokoj navíc s patrovou postelí. Joker pokoje (A2S/A3S/ A4S/A4T): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. A4S jako A4A, A4T jako A4B.

Poloha

centrální poloha, historické jádro města cca 500 m. Výhodný výchozí bod k návštěvě ZOO, botanické zahrady a k výletu na Ještěd.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Wellness Hotel Babylon nabízí

Liberec - Wellness hotel BABYLON
od 1 605 Kč
WELLNESS HOTEL BABYLON - Liberec
od 1 560 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: