Detail hotelu Hotel Krakonoš

PROČ K NÁM ?

PROČ K NÁM?- klidné místo obklopené přírodou mimo rušné centrum - lyžařský areál Mariánky pouhých 300 m- bio pedikúra ("ryba doktor")- solná jeskyně a bazén 11 x 6 m- balneoprovoz: mj. suchá vodní masáž a infrasauna- bonusy v podobě slev na skipasy, muzeum Becherovky aj.

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, lednička, fén, telefon. Na vyžádání: apartmánu pro rodiny s dětmi (= dvě obytné místnosti), vana, WC, lednička fen, telefon, SAT/TVHotel je BEZBARIÉROVĚ zařízen. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

86 pokojů

STRAVA

Polopenze. Snídaně - bufetové stoly, večeře - výběrem ze 3 menu o 3 chodech. Možnost dokoupení obědů za příplatek v CK. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). Bezlepková strava za příplatek.Na požádání se přizpůsobíme několika dalším druhům diet.

DÍTĚ

Jedno dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ

Hotelový vnitřní bazén (6 x 11,5 m) s protiproudem. Přírodní koupaliště LIDO (cca 5,5 km) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal.

POZNÁMKA

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.

REKREAČNÍ POPLATEK

cca 15,- Kč/os./den

POBYT SE ZVÍŘETEM

180,- Kč/den

PARKOVÁNÍ

100,- Kč/noc - parkoviště hlídané bezpečnostní agenturou

Poloha

klidná. Centrum cca 2 km. Hotel je v dosahu veřejné dopravy.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Hotel Krakonoš nabízí

Mariánské Lázně - Hotel KRAKONOŠ
od 1 730 Kč
Hotel Krakonoš *** Mariánské Lázně
od 2 990 Kč
KRAKONOŠ - Mariánské Lázně
od 2 180 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...