Detail hotelu Grand Bahia Principe Bavaro

Pláž - Resort se nachází přímo u krásné písečné pláže. Vzdálenost od moře v závislosti na umístění vilky. Po resortu jezdí pravidelně hotelový vláček.

Poloha - Tento hotelový resort skládající se ze dvou vzájemně propojených a rovnocenných hotelů Punta Cana a Bávaro se nachází cca 30 minut od letiště v Punta Caně. Je tvořen vilkami v karibském stylu obklopenými tropickou vegetací.

Sport a zábava - Tenisové kurty, hřiště na basketbal, volejbal či fotbal, šipky, minigolf, spa a gym centrum (za příplatek), vodní sporty a potápěčské centrum na pláži (za příplatek), amfiteátr s večerními programy, diskotéka, piano bar, karaoke bar, casino. V blízkosti špičkové golfové kluby.

Tipy pro správnou volbu - Luxusní hotel se širokým zázemím.

Uspokojí i náročnější klientel.

Zázemí pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu - 2 recepce, 10 restaurací (2bufetové, 8 a la carte), několik barů (v lobby, u bazénů i na pláži), 3 bazény typu laguny s oddělenou dětskou částí, vodní park se skluzavkami pro děti, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, miniklub pro děti, nákupní centrum, konferenční centrum, wi-fi zdarma v lobby u recepce, služby za poplatek – lékařská služba, lékárna, hlídání dětí.

Pokoje - Dvoulůžkové pokoje typu junior suite s manželským lůžkem nebo se dvěmi lůžky o šířce cca 1,35m, která mohou sdílet 3 dospělé osoby a dítě nebo 2 dospělé + 2děti mají příslušenství, jacuzzi, klimatizaci, stropní ventilátor, fén, satelitní TV, telefon, minibar, trezor (za poplatek), wi-fi (za poplatek) a balkon či terasu. Za příplatek a na vyžádání možnost rodinných pokojů v zadní části u vodního parku (standardní pokoje Family Junior Suite nebo Family Master suite skládajících se ze 2 propojených pokojů se 4 lůžky, která mohou sdílet až 4 dosp.os. + 4 děti) a také Club pokojů situovaných blíže u pláže.

Střediska

Pláž Bávaro je bezesporu nejkrásnější a nejpopulárnější pláží na ostrově, která se rozprostírá na východním pobřeží v délce 35 kilometrů a je součástí Costa del Coco neboli Kokosového pobřeží, zahrnující přes 60 km pláží ve východní části ostrova (pláže Punta Cana, Bávaro, Cortesito, Arena Gorda a Macao). Najdeme zde nejkrásnější palmové háje v celém Karibiku, bílý písek a křišťálově čistou vodu. Bávaro je ideálním místem pro prožití klidné dovolené. Hotelové komplexy v Punta Caně patří mezi nejlépe hodnocené oblasti na světě a samotná pravidla pro výstavbu hotelů jsou zde velmi přísná (k nejznámějším patří to, že žádná budova nesmí přesahovat svou výškou okolní palmy), čímž bylo dosaženo společně s krásnými zahradami jednotlivých resortů klidného a pohodového pocitu pobytu v přírodě. Hotely v Punta Caně nabízejí ovšem i kompletní nabídku zábavy, včetně bohatých animačních programů, diskoték, obchodů a nejrůznějších sportovních aktivit. Nejbližší středisko Higuey, které je zároveň hlavním městem provincie La Altagracia, je vzdáleno cca 50 kilometrů.

Transfer z letiště v Punta Caně trvá cca 30 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Grand Bahia Principe nabízí

Grand Bahia Principe Bavaro
od 42 000 Kč