Amc Royal Hurghada - Hurghada, Egypt
Amc Royal Hurghada
Egypt | Hurghada
1 zájezd od 12 680 Kč do 12 680 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Amc Royal Hurghada

Poloha

Pěkný nově otevřený hotelový komplex s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější oblasti a přímo u pláže. Od centra Hurghady je vzdálen cca 13 km (hotelový autobus za poplatek), od střediska El Gouna cca 12 km.

Vybavení hotelu

Hotelový komplex tvoří hlavní budova s prostornou vstupní halou s recepcí a lobby barem, a dvě postranní pětipatrová křídla budov s pokoji. Uprostřed areálu se nachází velký bazén (v zimě vyhřívaný) s terasou na slunění a dětský bazén. Je zde hlavní restaurace, italská restaurace (součástí all inclusive), restaurace a la carte, bar v recepci, u bazénu a na pláži, obchody se suvenýry, internet a WI-FI (za poplatek), miniclub a dětské hřiště, kadeřnictví, lékařská služba, konferenční sál.

Pokoje

Pěkné prostorné dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, telefonem, SAT-TV, varnou konvicí, fénem, minibarem, trezorem zdarma a balkonem nebo terasou s výhledem na moře, na bazén, do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze zajistit propojené pokoje, rodinné pokoje a suite.

Sport a zábava

V rámci all inclusive je většina sportovních a vodních aktivit, mj. aerobic, volejbal, posilovna, stolní tenis, billiard a nemotorizované vodní sporty. Za poplatek je sauna, jacuzzi, masáže, potápění a motorizované vodní sporty. Hotel pořádá animační programy pro děti i dospělé, diskotéka. Je zde centrum vodních sportů (windsurfing, šnorchlování) a potápěčské centrum.

Pláž

Přímo u hotelu je pěkná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma u bazénu i na pláži. Písčité dno a mělké moře se táhne až ke korálovému útesu, asi 500 m od břehu, za nímž začíná otevřené moře. Vstup do moře a koupání je možné i z dlouhého mola. Oblast je vhodná i pro potápění a šnorchlování.

Tipy pro správnou volbu

- v klidnější oblasti a přímo u pláže- kvalitní program all inclusive- vhodný pro rodiny s dětmi- uspokojí i náročnější klienty- možnost potápění a šnorchlování- All inclusive pro dítě ZDARMA!

Střediska

Hurghada

Hurghada je moderní turistická oblast u Rudého moře proslavená krásnými písčitými plážemi, celoročním slunečním svitem, křišťálově čistou vodou s bohatým podmořským životem, rájem surfařů poháněných po hladině mírným vánkem i potápěčů, kteří nacházejí podmořské útesy a vody plné pestrobarevných ryb. Od začátku osmdesátých let zde vyrostlo turistické středisko mezinárodní pověsti. Je to vlastně souvislý dvacetikilometrový pás hotelových komplexů, který se stále rozrůstá a nabízí široké možnosti potápění, surfování, i řadu pozemních sportů – tenisové kurty či squash. V centru staré Hurghady mohou zájemci najít koptský kostel blízko mešity, bazar vedle butiku se špičkovou módou, arabskou kavárnu i luxusní restauraci. Doplní-li se tato nabídka hlubokými zážitky při výletech ke starověkým památkám dávných říší faraónů, není možné přát si lepší dovolenou. Cca 20 km jižně od Hurghady se nachází nová atraktivní oblast Sahl Hasheesh, která nabízí výborné podmínky pro potápění a šnorchlování.

Makadi Resort

Atraktivní oblast Makadi Resort leží v zálivu Makadi asi 30 km jižně od centra Hurghady. Nachází se zde několik velkých a luxusních hotelových komplexů, které se vyznačují bohatou nabídkou kvalitních služeb a uspokojí náročnější klienty. Tuto oblast doporučujeme i pro vyznavače potápění a šnorchlování. Do Hurghady jezdí několikrát denně hotelové autobusy. Transfer z letiště trvá asi 30 minut.

El Gouna

Luxusní a klidnější středisko na egyptském pobřeží Rudého moře postavené mezi majestatními horami východní pouště a křišťálově čistým mořem ve stylu arabské architektury s luxusními hotely, restauracemi, bary, nočními kluby a diskotékami, golfovým hřištěm (18 jamek), kasinem a vlastním přístavem. Nabízí samozřejmě i příležitost ke sportovnímu vyžití, především vodní sporty a potápěčská centra nabízejí všechny hotely. Středisko se nachází asi 25 km severně od Hurghady a je vhodné pro klienty hledající prvotřídní služby a možnost strávení luxusní dovolené. Transfer z letiště trvá asi 25 minut.

Safaga (Soma Bay)

Nová atraktivní oblast Soma Bay s několika luxusními hotelovými komplexy se nachází asi 50 km jižně od centra Hurghady a asi 45 km od letiště. Jsou zde výborné podmínky pro potápění, šnorchlování, windsurfing a kitesurfing, na své si přijdou i vyznavači golfu (18-jamkové hřiště). Hotely nabízejí kvalitní služby, které uspokojí i náročnější klienty. Trans fer z letiště trvá asi 50 minut. Výhodou zdejších hotelových resortů jsou pěkné pláže pokryté čistým hrubozrnným pískem, které jsou situovány přímo u hotelů, takže mají privátní charakter a klidné prostředí rozlehlých hotelových zahrad.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Amc Royal Hurghada nabízí

Amc Royal Hotel & Spa
od 12 680 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: