Caves Beach Resort - Hurghada, Egypt
Caves Beach Resort
Egypt | Hurghada
Průměrné hodnocení hotelu:
70%
32 zájezdů od 10 790 Kč do 20 390 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Caves Beach Resort

Hotel - Caves Beach Resort Hurghada

Poloha - hotel se nachází cca 50 m od písčité pláže s dlouhým mělkým vstupem do moře (doporučujeme boty do vody, kvůli korálovému podloží). U hotelu zatím není k dispozici molo. Letiště v Hurghadě je vzdáleno asi 20 km, centrum Hurghady zhruba 15 km.

Vybavení - vstupní hala s recepcí, 4 restaurace, 4 bary, diskotéka, 3 venkovní bazény, posilovna, konferenční místnost (pro cca 200 osob), SPA centrum, bankomat. Sportovní vyžití: plážový volejbal, aerobic, stolní tenis, biliár, fotbalový kurt. Lehátka, ručníky a slunečníky na pláži i u bazénu jsou zdarma.

Ubytování - celkově 360 pokojů/ jeskyní, různých kategorií je vybaveno individuální klimatizací, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, trezorem, minibarem, setem na přípravu čaje a kávy, balkonem či terasou. Za příplatek pokoj s výhledem na moře, pokoj deluxe s výhledem na moře (2 oddělené ložnice), nebo pokoj royal (internetové připojení zdarma, privátní vstup do bazénu a velká terasa).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Caves Beach Resort nabízí

Caves Beach Resort
od 18 190 Kč
Caves Beach Resort Hurghada
od 10 790 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: