Caves Beach Resort - Hurghada, Egypt
Caves Beach Resort
Egypt | Hurghada
Průměrné hodnocení hotelu:
73%
30 zájezdů od 9 290 Kč do 12 290 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Caves Beach Resort

Hotel - Caves Beach Resort Hurghada

Poloha - hotel se nachází cca 50 m od písčité pláže s dlouhým mělkým vstupem do moře (doporučujeme boty do vody, kvůli korálovému podloží). U hotelu zatím není k dispozici molo. Letiště v Hurghadě je vzdáleno asi 20 km, centrum Hurghady zhruba 15 km.

Vybavení - vstupní hala s recepcí, 4 restaurace, 4 bary, diskotéka, 3 venkovní bazény, posilovna, konferenční místnost (pro cca 200 osob), SPA centrum, bankomat. Sportovní vyžití: plážový volejbal, aerobic, stolní tenis, biliár, fotbalový kurt. Lehátka, ručníky a slunečníky na pláži i u bazénu jsou zdarma.

Ubytování - celkově 360 pokojů/ jeskyní, různých kategorií je vybaveno individuální klimatizací, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, trezorem, minibarem, setem na přípravu čaje a kávy, balkonem či terasou. Za příplatek pokoj s výhledem na moře, pokoj deluxe s výhledem na moře (2 oddělené ložnice), nebo pokoj royal (internetové připojení zdarma, privátní vstup do bazénu a velká terasa).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Caves Beach Resort nabízí

Caves Beach Resort Hurghada
od 9 290 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: