Cestolino.cz Hotely Egypt Sharm el Sheikh Coral Hills Sharm El-Sheikh
Coral Hills Sharm El-Sheikh - Sharm el Sheikh, Egypt

Hotel Coral Hills Sharm El-Sheikh

Egypt | Sharm el Sheikh
Průměrné hodnocení hotelu:
58%
59 zájezdů od 8 786 Kč do 26 198 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Zájezdy do hotelu Coral Hills nabízí

Coral Hills Resort
od 8 786 Kč
Coral Hills Sharm
od 9 590 Kč
Hotel Coral Hills
od 9 590 Kč

Hodnocení klientů odjinud

Zdroj
Počet recenzí
Nejnovější recenze
Celkové hodnocení
19 recenzí hotelu
 
57%
4 recenze hotelu
pátek 24.08.2018
60%

Informace o Coral Hills Sharm El-Sheikh

Rádi šnorchlujete a nevadí vám za bohatým podmořským životem cestovat? Potom je Coral Hills vhodným místem právě pro vás.

Poloha

Hotel se nachází kousek od známé potápěčské zátoky Na'ama, kde najdete jeden z nejslavnějších korálových útesů v této oblasti. Cesta z mezinárodního letiště Sharm el Sheikh trvá pouhých 20 minut.

Vybavení hotelu

Hosté si mohou odpočinout v zelené zahradě s velkým bazénem. Díky vzrostlým stromům si můžete vychutnat chvíle pohody i ve stínu. Pro děti je zde připraven menší bazén, klub, hřiště, ale také vnitřní herna s televizí a herní konzolí. Pokud se necháváte rádi hýčkat, navštivte wellness centrum, kde dělají mnoho druhů masáží a zábalů. V areálu je také vířivka a sauna. Pro sportovce je zde vybavené fitness centrum. Pokud rádi nakupujete, potěší vás obchůdky přímo v areálu hotelu. WiFi připojení je zdarma ve společných prostorech hotelu.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, satelitní televizí, telefonem a trezorem. V koupelně naleznete toaletu, vanu a fén na vlasy. Každý pokoj má vlastní balkon s venkovním posezením. V nabídce hotelu jako také větší rodinné pokoje.

Stravování

Můžete si vybrat, zda chcete polopenzi nebo all inclusive. Snídaně, obědy, večeře i občerstvení mezi jídly je podáváno formou bufetu. Večeře se zde často mění a jsou zaměřeny na různé země. V nabídce je mnoho druhů masa, ovoce i zeleniny na různé způsoby. Pouze klienti s all inclusive mají k dispozici zdarma nápoje, ostatní návštěvníci si je musí platit. V nabídce hotelu jsou také alkoholické nápoje a míchané koktejly.

Pláž a okolí hotelu

Hotel nestojí přímo u pláže, ale každou hodinu jezdí hotelový autobus na některou ze 4 okolních pláží. Můžete si vybrat dle svých priorit. Všechny pláže v okolí jsou písčité. Ty, které nemají tak bohatý podmořský život, jsou k dispozici zdarma. Pokud se rádi potápíte, zaplaťte si vstup na jednu z pláží s úžasným korálovým útesem. Slunečníky a lehátka jsou všude zpoplatněny. V okolí hotelu je několik restaurací, barů a obchodů.

 

Nejbližší termíny

říjen 2018

Alternativní hotely

Naama Inn - Egypt, Sharm el Sheikh,

Naama Inn

Egypt, Sharm el Sheikh
Hodnocení klienty: 76%
La Perla Hotel - Egypt, Sharm el Sheikh,

La Perla Hotel

Egypt, Sharm el Sheikh
Hodnocení klienty: 66%
Falcon Hills Hotel - Egypt, Sharm el Sheikh,

Falcon Hills Hotel

Egypt, Sharm el Sheikh
24 termínů od 9 990 Kč
Hodnocení klienty: 75%
Helnan Marina Sharm - Egypt, Sharm el Sheikh,

Helnan Marina Sharm

Egypt, Sharm el Sheikh
Hodnocení klienty: 74%

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: