Detail hotelu Residence Alpin Dolomites

Vybavení

parkoviště, TV, mikrovlnná trouba, lyžárna, terasa / balkón,

Popis:

8denní zimní dovolená v krásné residenci Alpin Dolomites! Lyžování v oblíbeném středisku Marilleva/Folgarida

Ubytování na 8 dní v residenci Alpin Dolomites ***

Možné v místě dokoupit snídaně

Krásné nové apartmány

Zastávka skibusu u residence

Jen 1 km od nejbližší lanovky

62 km sjezdových tratí

Bohatý program apré-ski (program po lyžování)

Lyžování v top středisku italského údolí Val di Sole

Středisko Folgarida-Marilleva leží na severním svahu Val di Sole neboli Slunečného údolí v nadmořské výšce 2234 m.n.m.

Středisko si oblíbili především mladší lyžaři a milovníci prkna, pro které jsou zde vybudovány dva snowparky (Malga Panciana a Malghet Aut).

Díky modernímu technickému zázemí je zasněžováno 95% sjezdovek.

Lyžaři se mohou těšit na množství sjezdovek různé obtížnosti. V areálu se nachází celkem 62 km sjezdovek, z toho 5 černých, 11 červených a 19 modrých. Nejmenším ratolestem jsou k dispozici instruktoři lyžařské školy a o zábavu pro celou rodinu se postarají pracovníci Family parku ve Folgaridě.

Ubytování v residenci*** na 7 nocí!

Krásná residence Alpin Dolomites se nachází v obci Commezzadur jen 1 km od nejbližšího lyžařského vleku. Residence nabízí skibus, parkoviště, vyhřívanou úschovnu lyží, prádelna za poplatek, WiFi po celém ubytování a po domluvě je možné využívat wellness centrum ve spřáteleném ubytování (za poplatek). Apartmány jsou moderně a funkčně vybaveny v unikátním stylu a použity byly typické horské materiály. Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout, povlečení a ručníky.

Mono 2/3 - apartmán má 30 m2 a je vybaven ložnicí s manželským lůžkem, koupelnou, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a divanem pro 1 osobu, balkon.

Bilo 2/4 - apartmán má 35 m2 a je vybaven ložnicí s manželským lůžkem, koupelnou, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a divanem pro 2 osoby, balkon.

Trilo 4/6 - apartmán má 54 m2, je umístěn v podkroví. Obsahuje 2 oddělené ložnice, koupelnu, obývací pokoj s kuchyňským koutem a divanem pro 2 osoby, balkon s panoramatickým výhledem na údolí.

Možné dokoupit snídaně

Snídaně formou bohatého bufetu - přírodní produkty jako například čerstvý bílý chléb, vyhlášené marmelády z oblasti Trentino, organické bylinné čaje, horský med, čerstvé mléko, máslo a čerstvé horské jogurty, malé domácí koláčky, čerstvé ovoce, káva a další

Informace o skipasech

U zájezdu je v ceně skipas na 6 dní pro oblast Marilleva/Folgarida. Na vyžádání je možno zakoupit u CK skipas na 6 dní pro oblast Foglarida/Marilleva, Pinzolo a Madonna di Campiglio.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Residence Alpin Dolomites nabízí

Alpin Dolomites
od 6 082 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: