Detail hotelu Hotel Piccolo Suite Resort

Popis:

Užijte si skvělé lyžování v moderním středisku Paganella! V ceně máte 6 denní skipas a ubytování v hotelu**** s polopenzí

Týdenní lyžařský zájezd na vlastní dopravu

6denní skipas pro oblast Paganella v ceně

Hotel**** s panoramatickým výhledem na Dolomiti di Brenta

V areálu se nachází 4 zábavní parky na sněhu 

35 km sjezdovek, snowpark Dosson

Dobrá dostupnost z ČR

Lyžování v Paganelle

Paganella ski je nejmodernější a nejrychleji se rozvíjející lyžařské středisko v Itálii. Naleznete jej v samém srdci Brentských Dolomit v blízkosti Trenta. Návštěvníci Paganelly vždy nadšeně vyprávějí o nezapomenutelných výhledech na jezero Garda a horské masivy Brenta a Monte Bondone. Celkem zde naleznete 35 km perfektně upravovaných sjezdových tratí, 6,2 km běžeckých tras, 2 kabinové a 12 sedačkových lanovek a snowpark Dosson.

Není náhoda, že si Paganellu vybrala norská reprezentace v alpském lyžování jako svoje tréninkové centrum. Z vrcholu hory Paganella ve výšce 2 125 m n. m. vede hned několik parádních červených tratí. Zkušení lyžaři by jistě neměli vynechat 5 km dlouhou sjezdovku Olimpionica, doporučujeme také novou červenou sjezdovku Lupetto o délce 1 400 m. Středisko myslí i na rodiny s dětmi, v areálu se nachází 4 zábavní parky na sněhu a další doprovodný program pro děti. Odpočinout si můžete v relaxačním a wellness centru AcquaIN.

Ubytování v hotelu**** 

hotel Piccolo Suite Resort nabízí nádherný panoramatický výhled na Dolomiti di Brenta. Hotel se nachází v pěší zóně. Své auto můžete zaparkovat v garáži, která je zdarma. Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje Belveder, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, trezorem, SAT/TV, WiFi připojením. Pokoje mají krásný výhled na Dolomiti di Brenta. Pokoje Aurora jsou dvoulůžkové s možností až 2 přistýlek a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, trezorem, minibarem, SAT/TV. Pokoje Aurora mají balkon.

Stravování formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou bufetu. Ochutnat můžete domácí produkty a jihotyrolské speciality

Večeře se skládá z několika chodů. Předkrm je podáván formou bufetu. Můžete si vybrat z různých druhů salátů, dále je na výběr pizza nebo i sushi. Poté si můžete vybrat z 3 druhů polévek nebo těstovin. Hlavní chod je podáván fomrou výběru ze 3 menu. Na výběr jsou různé druhy masa a rybyPo večeři je podáván dezert opět výběr za 3 druhů 

Informace o skipasech

V ceně ubytování je skipas na 6 dní pro oblast Paganella.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Piccolo Suite Resort nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: