Detail hotelu Hotel Mirella

Popis:

Letní pobyt v Hotelu Mirella ***  jen 150 m od pláže. Dítě zdarma až do 11,99 let!

Hotel Mirella *** leží jen 150 m od pláže na pěší zóně

Polopenze zahrnuje kontinentální snídani a večeře formou menu o 3 chodechSoukromá pláž za poplatek 150 m, volná pláž 550 m

Nedávno zrekonstruované pokoje

Pokoje jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, WiFi i balkonem

Doprava autobusem nebo vlastní

Služby delegáta v ceně

Parkoviště 80 m od hotelu, druhé cca 320 m od hotelu, obě za poplatek 1,5 €/denParkoviště za poplatek (cca 5 €/auto/den, lze předem rezervovat)Minilednička v pokoji za poplatek a pouze na vyžádání (cca 3 €/pokoj/den)Klidné místo pro Vaši dovolenou, ale velké množství zábavního vyžití v centru města

Bellaria - Igea Marina

Bellaria – Igea Marina jsou dvě propojená letoviska severně od Rimini. Obě střediska nabízejí ubytování v hotelích, ideální pro rodiny s dětmi, ale samozřejmě si tu své najde každý. Typické dlouhé, čisté pláže jsou plné plážových servisů (1x slunečník a 2 lehátka/křesla) k pronajmutí za poplatek. Nachází se zde také volná pláž, cca 550 m od hotelu Mirella. V letovisku také naleznete parky a spoustu zeleně. Posedět můžete v množství barů, kaváren, gelaterií, restaurací a pizzerií. Centrum Rimini s jeho historickými památky (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) je od Bellarie zhruba 17 km.  

Ubytování v Hotelu Mirella***

Tento rodinný hotel se nachází přímo na pěší promenádě letoviska Igea Marina, jen několik desítek minut autem od letovisek Rimini a Riccione. Od dlouhé písečné pláže Vás bude dělit jen 150 m. Hotel je vybaven recepcí, barem, restaurací, WiFi k dispozici po celém hotelu, výtahem, venkovní terasou s posezením, dětským koutkem, parkovištěm za poplatek 1,5 €/den (80 m a 320 m od hotelu).

Nedávno zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem, WiFi a balkonem.

Italská polopenze v ceně

Polopenze se podává v hotelové restauraci. Snídaně jsou formou kontinentálního bufetu, večeře servírované - menu o 2 chodech a zeleninový bufet. Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně. Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.  

Písečná pláž hned u hotelu - hotel stojí v 1. řadě hned u moře

Rimini a celé jeho okolí, tedy i Igea Marina, je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené, tzn. že pokud chcete během dovolené využívat placené pláže, je nutné si zakoupit plážový servis za poplatek (cca 10-20 €/den), který obsahuje 2 lehátka a 1 slunečník. Nejbližší volná pláž bez slunečníků a lehátek je od hotelu vzdálena cca 550 m. Soukromá pláž placená je 150 m od hotelu. V místě se dají objednat individuální výlety na plachetnici, půjčit si šlapadla anebo se vydejte do okolí a prozkoumejte Ravennu, San Marino (od Rimini cca 20 km), Mirabilandia (největší zábavní park v Itálii), Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium, Fiabilandia. Na pláži je množství vodních sportů a se zapůjčeným kolem můžete podnikat cyklo výlety do okolí.

Důležité informace

Check-in cca od 14.00 hod., check-out do 10.00 hod.Doprava vlastní nebo autobusem (při autobusové dopravě je časný ranní příjezd do destinace a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních/večerních hodinách)Nástupní místa po celé ČROdjezd z ČR v odpoledních hodináchOdjezd z destinace v odpoledních/večerních hodinách, návrat do ČR v dopoledních hodináchCestovat můžete s platným OPDěti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Mirella nabízí

Hotel Mirella
od 11 229 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: