Vily Corona - Bibione, Itálie
Vily Corona
Itálie | Bibione
14 zájezdů od 1 344 Kč do 5 850 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Vily Corona

Popis letoviska - Bibione Lido dei Pini je východní částí známého letoviska Bibione. Nedaleko, poblíž ústí řeky Tagliamento, se nachází starý maják, který je oblíbeným cílem procházek turistů, stejně jako nedotčená příroda v okolí. Na okraji letoviska se nachází vyhledávaná psí pláž Spiaggia di Pluto.

Z Bibione se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Víte, že v červenci a v srpnu jsou na pláži přítomni pediatr a dermatolog, připraveni pomoci vám i vašim dětem? Více se dočtete zde.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:

Neodkládejte výběr dovolené v Bibione

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Bibione.

Popis objektu - V klidné lokalitě směrem k pláži pro psy se nachází vily CORONA (Via Procione), které mají apartmány buď v přízemí se zahrádkou, nebo v patře s balkonem. Starší, ale účelně vybavené apartmány mají vlastní sociální zařízení a krb, většina také TV. Typ C8 je bez patrové postele.

Vzdálenost od - pláže 350 m, psí pláže Spiaggia di Pluto 400 m

Pozice objektu v letovisku - klidné místo

Minimální počet nocí - standardně 7

Ubytování - apartmán, C trilo 5 - ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem. (max. 5 osob, počet ložnic 2)

přízemí nebo 1. patro, balkon nebo zahrádka, TV, na vyžádání, lednice, sprcha, vlastní krb, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

apartmán, C8 trilo 5 - ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem. (max. 5 osob, počet ložnic 2)

1. patro, balkon, bez patrových postelí, TV, lednice, sprcha, vlastní krb, parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 08:00 do 10:00

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Vily Corona nabízí

Villetta Corona
od 1 344 Kč
Villetta Corona
od 3 360 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: