Detail hotelu Apartmánový Dům Sandro

Poloha

V centru střediska, Isolaccia / skiareál San Colombano - 1,2 km, Bormio / skiareál Bormio - 7,8 km, skibus - 150 m

Vybavení hotelu

úschovna lyží, vyhrazené parkoviště; pračka za poplatek

Apartmány

Bilo pro 2-3 cca 28 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně rozkládacím křeslem Bilo pro 4 os - 30 až 35 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), sociální zařízení, zpravidla balkonBilo pro 5 os cca 35 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím křeslem na lůžko pro 1 osobu, sociální zařízení, zpravidla balkonTrilo pro 6 os cca 49 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon.Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout ( trouba, myčka nádobí jen u 1 apartmánu typu bilo 2/3, bilo 4, bilo 5, TV, vlastní příslušenství.

Tipy pro správnou volbu

Prostorné a moderně zařízené apartmány různých typologií

Popis destinace

Bormio, ležící 1 225 metrů nad mořem, si pro svoji existenci vybralo křižovatku tří údolí, to místo, které je nazýváno srdcem Alta Valtelliny. Díky své poloze sehrálo Bormio důležitou úlohu i v dějinách, kdy drželo klíčovou pozici v komunikaci přes Alpy. A právě z této doby pochází starobylé centrum, které doslova vybízí k večerním procházkám plným romantiky. S městem jsou také úzce spjaty zdejší termální prameny, které díky obsahu radioaktivních příměsí pomáhají při léčbě mnoha obtíží. Netřeba podotýkat, jak příjemná může být návštěva městského termálního bazénu (teplota vody 38 až 41 °C) po celém dni lyžování.

Terény: Po lyžařské stránce toho skiareál v Bormiu nabízí skutečně mnoho – ojedinělé převýšení 1 787 metrů, 15 lanovek a vleků, 15 sjezdovek (2 černé, 8 červených a 5 modrých) s úhrnnou délkou 40 kilometrů v nadmořských výškách do 3 012 metrů a za příznivých podmínek i širokou nabídku pro vyznavače lyžování ve volném terénu. Připočteme-li k tomu ještě nadmořskou výškou garantované dobré sněhové podmínky, opravdu výjimečnou nabídku pro skialpinisty, možnost relaxace při tenise či squashi, diskotéky, puby i řadu restaurací, tak zjistíme, že Bormio je ideálním spojením krásného lyžování, večerní zábavy a aktivního odpočinku.

Val di Dentro je údolím s typickými horskými vesničkami, jako jsou Isolaccia, San Carlo a Premadio. Ze zkušenosti lze říci, že díky své poloze snad v samém středu oblasti mezi Bormiem a Livignem, je právě Val di Dentro ideálním místem pro každého, kdo sem přijíždí za účelem lyžařského poznávání celé Alta Valteliny. Celý areál pod společným názvem San Colombano zaznamenal v posledních letech velký pokrok se zprovozněním lyžařské oblasti Ogu/Val di Sotto, čímž se stal plnohodnotným konkurentem Bormiu či Livignu. Běžeckému sportu je věnován běžecký areál s 27 km tratí.

Après ski: K polyžařskému vyžití slouží mnoho restaurací, pizzerií a barů.

Typy skipasů:

4 Valli: platí pro skiareály Bormio, San Colombano a Santa Caterina.

Alta Valtellina: platí pro skiareály Bormio, San Colombano, Santa Caterina a v Livignu Carosello a Mottolino.

Výhody: Sjezdové tratě všech náročností, převýšení 1 800 m s ojedinělou, více než 10 km dlouhou sjezdovkou, dostatek prostoru pro lyžování ve volném terénu a skialpinismus, polyžařský relax v podobě návštěvy termálního bazénu.

Nevýhody: Vzájemná propojenost skiareálů Bormio a San Colombano pouze skibusem, v jarních měsících častý nedostatek sněhu v dolní části Bormia, starší přepravní zařízení skiareálu San Colombano.

SNOWBOARD EXTRA:

Snowpark: Halfpipe a Tables

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Apartmánový Dům Sandro nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: