Detail hotelu Costa Degli Dei

Poloha - Hotel s přátelskou atmosférou se nachází na klidném místě poblíž letoviska San Nicolo di Ricadi, jehož centrum je vzdáleno cca 200 m, a kde naleznete spoustu obchůdků, restaurací a barů. Historické městečko Tropea je vzdáleno cca 10 km od hotelu (klienti mohou využít hotelový svozový autobus za poplatek). Vzdálenost hotelu od letiště Lamezia Terme je cca 70 km.

Pokoje - Pokoje mají klimatizaci (1. 6.–30. 9.), koupelnu se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV, minibar (za poplatek), miniledničku (zdarma), bezpečnostní schránku (zdarma) a balkon nebo terasu. Možnost zajistit dětskou postýlku (za poplatek cca 5 EUR/týden). Rodinné pokoje jsou prostornější.

Popis - Hotelový komplex s příjemnou atmosférou je umístěný v udržované zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, dvě restaurace, bar a kadeřnictví. V areálu hotelu je jeden bazén pro dospělé a bazén pro děti (lehátka a slunečníky jsou zdarma). Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Sport a zábava - Hotel pro své hosty pořádá animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště. Přes den si lze zdarma zahrát plážový volejbal, fotbal, stolní tenis a tenis během dne (osvětlení za poplatek cca 20 EUR/hodina).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Costa Degli Dei nabízí

Villaggio Costa Degli Dei
od 22 140 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: