Le Acacie Hotel & Residence - Capoliveri, Itálie
Le Acacie Hotel & Residence
Itálie | Capoliveri
Průměrné hodnocení hotelu:
80%
52 zájezdů od 5 031 Kč do 44 271 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Le Acacie Hotel & Residence

Vybavení

hotelová část s 80 pokoji a 70 apartmány v pěti budovách ve vzdálenosti max. 250 m od hotelu. V hotelové části se nachází recepce, společenská místnost se sat. TV, internetový koutek (za poplatek), wi-fi (v ceně), restaurace s terasou s výheldem na moře, v depandance plážový bar. Ve venkovním areálu je hostům k dispozici minimarket, kiosek, plážový bar a bazén s vířivkou a dětským bazénem. Lehátka a slunečníky. Hosté ubytování v apartmánech mohou využívat vybavení hotelu.

Ubytování

hotel: dvoulůžkové pokoje (A2A):s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat TV, minibarem, stropním ventilátorem, klimatizací, balkonem neboterasou. Dvoulůžkové pokoje superior (A2B): prostornější, komfortnější. Čtyřlůžkové pokoje (A4A): s patrovou postelí, bez minibaru, jinak stejné jako A2A. Apartmány: s kuchyňským koutem (plynový sporák, chladnička), jídelní kout, sprcha, WC, telefon, sat. TV, trezor, wi-fi (v ceně), některé s výhledem na moře. S balkonem, terasou nebo malou zahrádkou. Jednopokojové apartmány (F3F): cca 25 m2, max. pro 3 osoby, obývací ložnice se třemi lůžky. Dvoupokojové apartmány (F4G): cca 35 m2, max. pro 4 osoby, obývací ložnice s rozkládací pohovkou, dvoulůžkový pokoj nebo spací patro (dostupné po schodech).

Poloha

soukromá pláž cca 150 m od hotelu a cca 10-250 m od apartmánů. Centrum cca 3 km. Restaurace, bary aj. cca 50 m.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Le Acacie Hotel nabízí

LE ACACIE
od 5 031 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: