Detail hotelu Hotel Marina Di Castello Resort & Spa

Poloha

Tento rozlehlý hotelový areál, složený ze 2 budov s pokoji navzájem propojených chodbou v rámci hotelu, jehož součástí je i golfové hřiště, se nachází v letovisku Castelvolturno, cca 400 metrů od komerčního centra a následného centra letoviska a cca 1 km od pláže. Ideální výchozí bod ke strávení příjemné dovolené s možností návštěvy věhlasných italských památek. V okolí hotelu piniový háj.

Vybavení hotelu

Recepce, Wi-Fi, 2 restaurace, 2 bary (jeden v hotelu, druhý u bazénu, v provozu v hlavní sezóně), 3 bazény (z toho jeden dětský, v provozu v závislosti na počasí), tenisové kurty (za poplatek), zahrada, dětský koutek, kongresové centrum (10 sálů) u spa centra (krytý bazén, sauna, turecká lázeň, kadeřník, estetické centrum, manikura vstup a jednotlivé procedury za poplatek), fitness, butik, parkoviště, golfové hřiště (s nezapomenutelnými výhledy a členitým terénem, o rozloze 50 ha, 18ti jamkové, za poplatek, zvýhodněné ceny pro hotelové hosty).

Pokoje

Hotelový areál nabízí celkem 270 pokojů. Všechny pokoje s možností ubytování až 4 osob (2 francouzská lůžka) jsou moderně a vkusně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV a balkonem či terasou. Na vyžádání další typologie pokojů vč. Executive (prostornější, mají pohovku, maximálně 4 osoby) a Suite (dvě místnosti, maximální obsazenost 4 osoby). Možnost páté osoby na vyžádání. Možnost zapůjčení kávovaru zdarma.

Sport a zábava

Fitness, gofové hřiště, bazény, restaurace a bary. Výlety do okolí, nedaleko Vesuv, Pompeje, Neapol, Capri a další.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 1 km od hotelu, na pláž jezdí v pravidelných intervalech hotelový shuttle bus. Plážový servis za poplatek (slunečník a 2 lehátka).

Tipy pro správnou volbu

* široké sportovní zázemí* nedaleko vyhlášených italských památek

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: