Detail hotelu Capannina

vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefon, TV, trezor

Popis:

Pohodová dovolená v italských Dolomitech! Ubytování v hotelu*** s polopenzí a dítě do 7,99 let na přistýlce zdarma

Ubytování v hotelu*** s polopenzí

Děti do 7,99 let na přistýlce zdarma

100 m od lanovky Frecci del Cielo

Vyzkoušet můžete až 144 km sjezdovek

70 km běžkařských tras na olympijském běžeckém stadionu

Bohaté vyžátí po lyžování v Après ski

Cortina d' Ampezzo – parádní lyžování a spousta dalších zimních aktivit

Cortina d' Ampezzo leží na východě Dolomit a společně s perfektními lyžařskými terény a krásnou architekturou tvoří velmi příjemou atmosféru. Zalyžovat si můžete v několika areálech. Areály jsou propojeny skibusy, a to vše ve výškách 3000 m, což zaručuje skvělé lyžařské podmínky až do jarních měsíců. Těsit se můžete na přibližně 144 km sjezdovek všech obtížností. Nejucelenější je olympijský areál Tofana/Pocol/Ra Vellés/Col Druscie, kde jsou černé sjezdovky (včetně olympijské tratě), cvičné svahy, ale je zde i mnoho červených sjezdovek. Areály Cristallo a Faloria nabízí převážně náročnější tratě. V areálu Faloria se nachází snowpark. Pro milovníky bílých stop je v okolí Cortiny až 70 km běžkařských tratí. Středisko nabízí také bohaté Après ski jako je například krytý bazén, zimní stadion, bobová dráha nebo hřiště na curling.

Ubytování v 3* hotelu Capannina

Hotel je umístěn v tiché a slunné oblasti ve velké soukromé zahradě. Hotel postavený v typickém horském stylu je rozdělen na hlavní budovu a nově postavenou dependanci. Hotel představuje ideální prostředí pro ty, kteří chtějí strávit pohodovou dovolenou v Dolomitech. K hotelovému vybavení patří recepce, restaurace, společenská místnost s barem a krbem, úschovna lyží, velká zahrada a parkoviště (omezená kapacita). Po náročném dni plném zimních radovánek si mohou hoteloví hosté odpočinout ve wellness centru, které je vybaveno saunou a fitness koutkem. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, SAT/TV a trezorem. Check in je možný od 16.00, check out se musí provést do 10.00. V hotelu jsou povolena malá domácí zvířata (na vyžádání, za poplatek).

Stravování probíhá formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou bufetu

Večeře je servírována formou výběru z menu o 3 chodech

Nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně zájezdu

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky

 

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Capannina nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: