Detail hotelu Hotel Corallo

vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), klimatizace, TV, trezor, balkon

Poloha:

hotel Corallo má výbornou polohu, na tichém a slunečném místě, v blízkosti centra s obchody, bary a restauracemi (cca 20 - 100) a moře je od hotelu 500 m.

Vybavení:

whirpool, relaxační koutek s altánkem a venkovním posezením, mini Jacuzzi s chromoterapií a aromaterapií, parkoviště, soukromá pláž s plážovým servisem (slunečníky a lehátky).

Ubytování:

2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, TV, trezorem a balkonem.

Stravování:

polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu o 3 chodech, salátový bufet. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

Pláž:

Dlouhá a široká písečná pláž je cca 500 m od hotelu. Díky pozvolnému vstupu do moře, je oblast Eraclea Mare ideální pro rodiny s dětmi. Okolo pláží jsou piniové háje, které v létě vytvářejí příjemný stín.

Sport a zábava:

letovisko Eraclea Mare leží trochu stranou od živého ruchu okolních letovisek, avšak je zde velké množství malých i velkých obchodů i obchůdků, barů, restaurací a pravidelně konající se trhy. Navíc toto letovisko nabízí výlety po okolí, např. Lignano, Benátky, Mort Lagoon (s křišťálově čistou vodou a mělkým písčitým dnem) nebo okružní plavby po lagunách. Pro sportovce je určená široká stezka zelení borových hájů, tzv.,,Well-being path".

Poznámka:

check in od 14:00, check out do 10:00. Pouze na vlastní dopravu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Corallo nabízí

Corallo
od 1 298 Kč
Hotel Corallo
od 4 030 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: