Detail hotelu Vila Paola

Popis letoviska - Jedno z nejmladších letovisek severního Jadranu je možno doporučit především těm, kteří hledají co nejpřijatelnější symbiózu moderní dovolené s přírodou. Pobřeží je lemováno dlouhými piniovými háji, pláže se zlatavým jemným pískem kromě zařízených pláží dokonce nabízejí i nikým a ničím nerušená zákoutí na hranici písku a vzrostlých pínií. Letovisko samé nabízí dostatek kaváren, restaurací i obchodů, za zábavou a za nočním životem s diskotékami je však nutno zajet do nedalekého města Eraclea nebo Caorle. Eraclea Mare je jednak typickým moderním letoviskem severní Itálie, zároveň si ale zachovává klid a pohodu malých a milých míst.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:

Neodkládejte výběr dovolené v Eraclea Mare

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Eraclea Mare.

V sousedním letovisku Jesolo Lido můžete navštívit aquapark Aqualandia, největší vodní park v Itálii, s nejvyšší skluzavkou v Evropě, a to se slevou 4 € pro naše klienty.

Popis objektu - Vila PAOLA (Via Della Pineta) složená ze 4 apartmánů se nachází v piniovém háji poblíž pláže a cca 200 m od centra. Prostorné a jednoduše vybavené apartmány mají dvojí sociální zařízení a terasu v patře nebo venkovní posezení v přízemí. Ke každému apartmánu náleží 2 parkovací místa.

Vzdálenost od - pláže 80 m

Pozice objektu v letovisku - klidné místo

Venkovní dispozice - piniový háj, prostorný pozemek, uprostřed zeleně

Minimální počet nocí - standardně 7

Ubytování - apartmán, quadri 8 -

3 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s menším rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem.

(max. 8 osob, počet ložnic 3)

přízemí nebo 1. patro, terasa, do zahrady, bez patrových postelí, lednice, samostatný mrazák, sprcha, bidet, druhé soc. zařízení, zahradní nábytek, apartmán v přízemí, parkovací místo, 2. parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 15:30 do 19:00, odjezd od 09:00 do 10:00

apartmán, penta 10 - 2 ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 10 osob, počet ložnic 4)

přízemí nebo 1. patro, terasa, výhled na moře, apartmán v 1. patře, do zahrady, lednice, samostatný mrazák, sprcha, bidet, druhé soc. zařízení, zahradní nábytek, parkovací místo, 2. parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 15:30 do 19:00, odjezd od 09:00 do 10:00

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Vila Paola nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: