Detail hotelu Hotel Nido Verde

Popis:

Perfektní zimní dovolená v hotelu Nido Verde*** s polopenzí, dítě do 3,99 let na přistýlce zdarma

Ubytování v hotelu Nido Verde*** s polopenzí

Dítě do 3,99 let na přistýlce zdarma

85 km lyžařských tratíWiFi zdarma

Lyžování pro rodiny s dětmi

Folgaria - Lavarone patří mezi menší a levnější lyžařská střediska Zalyžujte si buď v Lavarone nebo Folgarii. Tyto 2 oddělené areály nabízí klientům až 85 km tratí. Díky velkému počtu jezdících koberců (hlavně v části Lavarone) je tento areál vhodný pro rodiny s dětmi. Díky téměř 100% umělému zasněžování pak nabízí i navzdory menší nadmořské výšce solidní sněhové podmínky. Nabídka pro běžkaře je bohatá. Poblíž vesničky Luserna na okraji areálu Lavarone najdete placený běžecký areál Centro Fondo Milegrobbe Vezzena, cca 60 km upravovaných tratí. Ve Folgarii je městský sportovní areál Palasport di Folgaria s vnitřním bazénem a dětským bazénem.

Ubytování v hotelu Nido Verde*** s polopenzí

Útulný rodinný hotel Nido Verde po nedávné rekonstrukci je perfektním místem pro strávení dovolené v alpské přírodě. Hotel Nido Verde se nachází cca 2 km od sjezdovek Folgaria. V lyžařském středisku Lavarone je umístěn zábavní areál pro děti Neveland společně s lyžařskou školou. Ve vzdálenosti cca 600 m od hotelu Nido Verde se nachází jezero, na kterém je v zimě možné bruslit. Pro zájemce je cca 30 min chůze vzdálen od hotelu Muzeum první světové války. Hotel Nido Verde je vybaven recepcí, restaurací, parkovištěm, zahradou a WiFi zdarma. Jsou zde vítána malá zvířata.

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, SAT/TV, trezorem a balkonem.

Stravování formou polopenze

Snídaně jsou podávány formou bufetuVečeře jsou servírované, zeleninový bufet

V ceně zájezdu je k večeři z nápojů zahrnuta pouze voda

Informace o skipasech

Zájezd neobsahuje skipas a u CK se nedá dokoupit.

Důležité informace o zájezdu

Zvířata jsou povolenaCestovat můžete s platným OP

Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pasNa začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Nido Verde nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: